Hemşireyi darbeden kardeşler serbest bırakıldı
Aksaray'da semt polikliniğinde çalışan erkek hemşireyi darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan hasta ve kardeşi, serbest bırakıldı.
Hemşireyi darbeden kardeşler serbest bırakıldı
10 Eylül 2019 - AA

AKSARAY - Muzaffer Çakır Semt Polikliniği'nde görevli hemşire Mehmet Sırmalı'yı (26) darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan Erkan K. ve kardeşi Aykut K'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Şüpheliler, emniyetteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.


Erkek kardeşlerden hemşireye, poliklinikte yumruklu saldırı 


Aksaray'da dün semt polikliniğinde çalışan hemşire Mehmet Sırmalı'yı darbettiği ileri sürülen hasta Erkan K. ve kardeşi Aykut K, polis ekipleri tarafından gözaltına alınmış, yaralanan Sırmalı, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
11
1) Dinçer Pilgir (emekli)
10.09.2019 17:37:24
Yargımızın işi çok yoğun, doktorumuz,hemşiremiz,ambulans şöförümüz dövülüyormuş böyle küçük olaylarla meşgul etmiyelim lütfen .
Ülkenin çivisi çıkmış , bir kadını 15 yerinden bıçaklıyan ,doktorumuz hemşiremiz dövenlerin failleri serbest bırakılıyor adalete, siyasete güvenim 0 bile değil ,-0 in altında .Vandal bir ülke olduk.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)