Acil serviste tekmeler havada uçuştu / VİDEO
Bursa'da hasta yakını ile özel güvenlik görevlisi arasındaki acil servisteki otopark kavgası kameraya yansıdı. Hasta yakını hem tekme attı hem de küfürler yağdırdı.
Acil serviste tekmeler havada uçuştu / VİDEO
14 Ekim 2015 11:45 -

Bursa'nın önde gelen haber sitelerinden www.bursa.com internet sitesi muhabiri, Çekirge Devlet Hastanesi'ndeki kavgayı görüntüledi. Hastası olan bir vatandaş, aracını servisin girişine park edip içeri girdi. Ambulansların buraya yanaştığını ve acil servisin önünün kapatılmamasını isteyen özel güvenlik görevlisi de bu şahsı, "hastanı indir, sonra aracını çek" diye uyardı. Ancak hasta yakını aracını çekmemekte ısrar edince ortam gerildi.

Hasta yakını, kendisine kötü davrandığını öne sürdüğü özel güvenlik görevlisine acilde tekme atınca o anlar kameraya yansıdı. Özel güvenlikçi dayak yemekten arkadaşları ve polis memuru tarafından kurtarılırken, acilde tekme atan hasta yakını ise bir süreliğine gözaltına alındı.

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) ömer hayyam (op.dr.)
21.10.2015 12:54:25
harbiden ACİLLİK kadın GÜM diye iyileşti....
People
0
2) postenflamatuar (uzm dr)
21.10.2015 11:11:50
Devlet bu saldırganı da teşvik edercesine affedecek. Hükmün açıklanmasını geri bırakacak. Bu saçmalığa son vermek lazım. Devlet zorbaların, kabadayıların ve ahlaksızların tarafını tutmaktan vazgeçmeli. Hapishanelerde yer yoksa parasını verelim her ile bir tane yapın.
People
0
3) Ender Dinçkan (Doktor)
21.10.2015 09:31:08
"Acil Hasta" diye getirilen kadının iyileşme hızına dikkat...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)