Ersin Düzen: Üzdüğüm tüm hekimlerden özür dilerim
Geçtiğimiz hafta yaptığı programla ilgili kendisinin hekime yönelik şiddetle anılmasından büyük üzüntü duyduğunu belirten Ersin Düzen, samimi duygularla kendisini eleştiren tüm hekimlerden özür diledi
Ersin Düzen: Üzdüğüm tüm hekimlerden özür dilerim
22 Nisan 2015 11:11 - MEDİMAGAZİN

18 Nisan tarihinde yaptığı programda hekimlerin tepkisini çekenTRT Stadyum programı sunucusu Ersin Düzen Medimagazin Genel Yayın Yönetmeni Dr. İbrahim Ersoy'a konuştu

Yaptığı program sonrası kendisine sosyal medyadan bir çok eleştiri ve hakaret yapıldığını belirten Ersin Düzen kendisinin de ailesinde hekimler olduğunu ve hekime yönelik şiddete davetiye çıkarmanın aklının ucundan bile geçmediğini söyledi.

Programda Arjantin'den bir hekimin görüntüleri olduğunu ve görüntülerden sonra olayın Türkiye'de geçmediğini özellikle belirttiğini söyledi. Hekimlerin bu algısından sonra olaydan pişman olduğunu da belirten Ersin Düzen samimi duygularla kendisini eleştiren tüm hekimlerden özür dilediğini ancak kendisine yönelik hakaretlerde bulunan hekimlere ise üzüldüğünü belirtti.

Üç yıl önce 17 Nisan da katledilen Ersin Arslan'a da değinen Ersin Düzen 'Adaşımın öldürüldüğü tarihin yıldönümüne geldiğini önceden bilseydim, o videoyu programda kesinlikle yayınlamazdım' diye konuştu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) port (op.dr)
22.04.2015 13:28:54
Ozur dilemek erdemdir.biz drlar hata yapmamaliyiz.cunku biz ozur dilesek bile hatamizi affetmezler.ama yinede seni affediyorum.senden tazminat istemiycem.ve seni mahkemeye vermiycem.rahat ol affettim.
People
0
2) ad (asd)
22.04.2015 11:50:10
beşer şaşar insan hata yapar.artık çok uzatmamak lazım.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)