Sağlık Müdürlüğü personeline satın alma eğitim
Artvin İl Sağlık Müdürlüğü personeline idari mali işler ve satın alma konusunda bilgilendirme semineri verildi.
07 Aralık 2010 10:34 -

Sağlık Müdürlüğü konferans salonunda yaklaşık 70 personelin katıldığı eğitimi, Maliye Bakanlığı’ndan gelen Muhasebat Başkontrolü Mehmet Sinan Koraltan ve Maliye Bakanlığı Muhasebe Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Ramazan Yılmazer verdi. Yaklaşık 3 gün süren seminere katılanlara Sağlık Müdürü Dr. Cemil Yavuz tarafından teşekkür belgesi ve CD verildi.


Seminer sonunda kısa bir konuşma yapan Sağlık Müdürü Dr. Cemil Yavuz, bu tür programların tüm kamu kurum ve kuruluşlarında yılda 1–2 kez yapıldığını belirterek, “Fakat bu tür programlar genelde büyük illerde yapılıyor ve çok külfetli oluyor. Bizim bazı girişimlerimizle bu seminer hem ekonomik olarak en ucuz maliyetle ilimizde yapıldı. Seminerde il ve ilçede çalışan personel birbiriyle tanışarak fikir alışverişinde bulundu.” dedi. Dr. Yavuz bu tür programları zaman zaman yapmaya devam edeceklerini de vurguladı.


Seminere Artvin Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı hastane ve sağlık ocaklarındaki idareci ve mali işlerden sorumlu personel katıldı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)