Çin'den gelen görüntüler bu kez İtalya'dan! İki hemşire görüntüleri instagramda paylaştı
İtalyan 2 hemşirenin instagram paylaşımları ülkedeki durumun ciddiyetini ortaya koyuyor.
Çin'den gelen görüntüler bu kez İtalya'dan! İki hemşire görüntüleri instagramda paylaştı

Hemşire Alessia Bonari

11 Mart 2020 15:59 -

MEDİMAGAZİN-İtalyan 2 hemşirenin instagram paylaşımları ülkedeki durumun ciddiyetini ortaya koyuyor. Birinin yüz maskesi takmaktan kızarmış yüzü diğerinin de masada uyuya kalması hasta yoğunluğunu da gösteriyor.

Çin'den gelen sağlık çalışanlarının içler acısı görüntüsü şimdi de İtalya'daki hastanelerde çalışan sağlık çalışanlarından gelmeye başladı. Çinli bir doktor, üst üste 10 gün boyunca koronavirüsle ilgili çalıştıktan sonra ani bir kalp durmasından ölmüştü .

Dailymail'de yer alan haberde Hemşire Alessia Bonari, Milano'da bir vardiya sırasında saatlerce koruyucu giysiler giydikten sonra yüzünün bir resmini yayınladı.

Hastanedeki hayatı anlatırken, koruyucu ekipmanını taktıktan sonra altı saat boyunca nasıl su bile içemediğini veya tuvalete gidemediğini açıkladı.

Başka bir hemşire olan Elena Pagliarini ise, masasının üzerinde hala çalışırken maskesiyle birlikte yorgunluktan uyurken gözlendi.

 

İtalya'da şu ana kadar koronavirüsten  631 ölüm ve 10.000'den fazla onaylanmış vaka görüldü.

 

Anahtar Kelimeler:

instagram italya

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer