ÖSYM TUS'ta bir sorunun cevabını değiştirdi
08 Haziran 2011 14:59 -

011- Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) İlkbahar Dönemi:

Cevap Kâğıtlarının Elektronik Ortama Aktarılması
 

 

15 Mayıs 2011 tarihinde yapılan 2011-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) İlkbahar Dönemi Yabancı Dil Sınavı ile Bilim Sınavına ait cevap kâğıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların kendi cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla erişime açılmıştır.

Sınavlara giren adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr  internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir.

Sınavların cevap kâğıtlarının görüntülerine aşağıdaki bağlantılardan erişilebilir. Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

 

Bilim Sınavının Temel Tıp Bilimleri Testi-1’de (TTBT-1) yer alan 29. sorunun D olarak belirtilmiş olan doğru cevap seçeneği, madde analizleri ve uzman görüşü doğrultusunda 25.05.2011 tarihli ve 2011/04.10 sayılı ÖSYM Yönetim Kurulu Kararı ile B olarak değiştirilmiş, değerlendirme buna göre yapılmıştır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

                                                                                              ÖSYM BAŞKANLIĞI

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) dtdtdtdt (dt)
08.06.2011 18:19:09
iyi de bundan bizene...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)