Diş hekimlerinden bahar sempozyumu
Samsun Diş hekimleri Odası'nın geleneksel hale getirdiği '10.Karadeniz Bahar Sempozyumu' nisan ayı içerisinde gerçekleştirilecek.
29 Mart 2014 23:05 -

 '10. Karadeniz Bahar Sempozyumu'nun Samsun'da Nisan 2014'te yapılacağını söyleyen Samsun Diş Hekimleri Odası Başkanı Abdullah İlker, "Geleneksel hale getirdiğimiz '10.Karadeniz Bahar Sempozyumu'nu 26-27 Nisan'da gerçekleştireceğiz. Oda olarak her sene çıtayı daha da yükseltmeyi amaçladık. Bu sene sempozyumun daha görkemli geçmesi için çok çaba harcadık. Sosyal yönü ve bilimsel yönü ile izlenmesi gereken bir sempozyum olacak" dedi.

Sempozyumda birbirinden farklı uzmanların görüşlerini bildireceklerini söyleyen Samsun Diş Hekimleri Odası Başkanı Abdullah İlker, "Seminerimizde Prof. Dr. Zafer Çehreli, Prof. Dr. Sedat Küçükay, Prof. Dr. Cüneyt Korhan Oral, Prof. Dr. Atilla Sertgöz ve Doç. Dr. Burak Çankaya bilimsel bilgiler verecek. Seminerimizde hocalarımız 'Adeziv Pulpa ilişkileri, muayenehane pratiğinde cerrahi komplikasyonlar ve çözümleri, implant protezlerde estetik, kanal tedavisinde kök kanal şekillendirilmesinin de nerede olduğumuz' ile ilgili bilimsel açıklamalarda bulunacaklar. Seminerimizde ayrıca anterior kompozit restorasyonlarında ve protaper next konularında kurs ve uygulamalı programlarda olacak. 26-27 Nisan'da düzenleyeceğimiz programımıza Samsun'da bulunan diş hekimlerinin yanı sıra Sinop, Ordu, Amasya, Giresun, Tokat, Rize ve Trabzon gibi illerden de diş hekimi arkadaşlarımız katılacak" diye konuştu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)