Diş hekimlerine endodonti semineri
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde görevli 20 diş doktoruna yönelik meslek içi eğitim semineri düzenlendi.
05 Mart 2012 14:38 -

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağın Yücel, Zonguldak Öğretmenevi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminerde hekimlere tecrübelerini aktardı. Seminerin çok faydalı geçtiğini belirten Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Emre Erbaycu, “Kamuda çalışan diş hekimleri olarak eğitim programlarımız belirli aralıklarla devam etmektedir. Bu eğitimler ile gelişen teknolojiyi ve bilim alanında yenilikleri takip etmek, bilgilerimizi tazelemek, ayrıca kurum olarak birlik beraberliğimizi pekiştirmeyi hedeflemekteyiz. Hocamız tarafından endodonti konusunda verilen seminer bizim için çok eğitici oldu. Hocamıza ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) dt cevdet (diş hekimi)
05.03.2012 17:07:46
pratisyen diş hekimleri kanal tedavisi yapacaksa endodonti uzmanlık alanı niye var ki.endodostistler ne yapacak.pratisyen hekimler kalp ameliyatı yapıyorlar mı yada hastalara en basit gözlük yazıyorlar mı.bence bu işin sınırı konulmalı
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)