Dünya İmplant Kongresi Türkiye'de yapılacak
Dünya İmplant Birliği'nin (International Congress of Oral Implantologists-ICOI) 2013 yılında düzenlenecek uluslararası kongresi, Türkiye'de yapılacak.
28 Temmuz 2011 12:02 -

ICOI Meffert İmplant Enstitüsü Başkanı Dr. Ali Arif Özzeybek, 2013 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek kongre için İstanbul'un yanı sıra Londra, Madrid ve Tokyo'nun yarıştığını bildirdi.

     ABD'nin Las Vegas ve Chicago kentlerinde yapılan toplantılarda, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kongrenin İstanbul'da düzenlenmesi için büyük gayret sarf ettiklerini anlatan Özzeybek, ''Büyük yarış sonunda ipi İstanbul'un göğüslemiş olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Böylesine önemli bir toplantının Türkiye'de yapılması, hem ülkemizin bu alanda tanınmasına hem de Türk diş hekimliğinin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır'' diye konuştu.

     Özzeybek, 55 ülkeden 2 binin üzerinde diş hekiminin katılımının beklendiği kongrede, implant ve bio meteryaller ile kök hücre çalışmalarındaki son gelişmelerin ele alınacağını söyledi.
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)