Dünyanın dört bir yanından diş hekimleri İstanbul’da bir araya geliyor
İmplantoloji, çene yüz cerrahisi ve modern diş hekimliği dallarında söz sahibi dünyanın dört bir yanından 500’ü aşkın bilimadamı, en yeni vakaları ve araştırma sonuçlarını paylaşmak için istanbul'da buluşuyor…
20 Haziran 2011 13:50 -

İmplantoloji, Çene Yüz Cerrahisi ve Modern Diş Hekimliği dallarında bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı LES ESTİVALES 2011, Uluslararası Implantoloji Ve Modern Diş Hekimliği Kongresi ile birlikte SENAME(Güney Avrupa Kuzey Afrika Orta Doğu İmplantoloji ve Modern Diş Hekimliği Derneği)'nin 9. Uluslararası Toplantısı da eş zamanlı olarak, 24-25 Haziran 2011 tarihlerinde Sait Halim Paşa Yalısı, Yeniköy-İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 

Dünyadan kendi alanlarında söz sahibi, tanınmış bilim adamlarının katılacağı toplantılarda; “Let’s Give A Smile!(Bir Gülümseme Verelim!) Organizasyonu, İmplantolojinin Estetik Boyutu: Riskler Ve Sonuçlar, Estetik Bölgede Sert Doku Tedavi Yönetimi: Yeni Tedavi Yaklaşımları, Öngörülebilir Ve Özel Bir Gülüş Tasarlamak İçin Gerekli Araçlar, Yumuşak Doku Manipülasyonunda Yenilik, Sinüs Ogmentasyonunda Minimal İnvaziv Yaklaşımlar, Daha İyi Estetik Sonuçlar İçin Gingival Uygulamalar, İmmediyat Yüklemede Estetik Uygulamalar: Yedi Yıllık Bir Çalışma” gibi farklı konular masaya yatırılacak.24Haziran 2011 Cuma saat 09.00’da yapılacak Açılış Töreni ile kongreye start verilecek.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)