International Award of Excellence ödülü ilk kez Türk doktora verildi
Dünya çapında ‘Diş Hekimliğinin Oscarı’ olarak bilinen ‘İnternational Award of Excellence’ ödülü ilk kez bir Türk doktora verildi. Gerçekleştirdiği başarılı işlerle yurt dışında adından sıkça söz ettiren Türk Diş Hekimi Dr. Eyüp Çelik, Londra Parlementosunda aldığı ödül ile başarılarına bir yenisini daha ekledi
International Award of Excellence ödülü ilk kez Türk doktora verildi
15 Kasım 2019 10:10 - İHA

Türk diş hekimliğini yurt dışında da temsil eden Dr. Eyüp Çelik, başarılarına bir yenisini daha ekledi. İngiltere’nin Londra şehrinde her yıl düzenlenen ve ‘Diş Hekimliğinin Oskarı’ olarak bilinen İnternational Award of Excellence ödülü Türk Diş Hekimi Dr. Eyüp Çelik’e verildi. İngiltere Parlementosu Binasında gerçekleşen ödül törenine alanında uzman birçok doktor, akademisyen ve İngiltere Parlemento üyesi katıldı.

Planlı ve titiz çalışma

Diş hekimliği ve tıp alanındaki başarılı doktorlara verilen bu ödülü ilk kez bir Türk doktoru almış oldu. Ödüle layık görülmekten dolayı mutluluğunu dile getiren Dr. Eyüp Çelik “Bu başarıyı; hedeflerimi doğru belirleyerek bu hedefler doğrultusunda planlı, özverili, titiz ve sıkı çalışmaya borçluyum” açıklaması yaptı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) ömer hayyam (op.dr)
15.11.2019 12:34:57
tebrik ederim
People
12
2) Ahmet tezbitiren (Diş hekimi )
15.11.2019 12:17:43
Vayy bee Keşke ingiltere Türk diş hekimlerinin başarılarından dolayı şöyle 20bin diş hekimi ithal etse bizim ülkemizden ne olurdu ki....
People
4
3) Yeter (Uzm dr)
15.11.2019 10:22:11
Mukemmel bir basari
Ayrica da yakisikli bir dr arkadasimiz
Tebrik ederim
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)