İnsanlar özel hastane sanıp çekiniyor
Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi bölgenin lokomotif diş hastanesi konumunda.
İnsanlar özel hastane sanıp çekiniyor
03 Haziran 2016 11:21 -

Konya ADH'de 3 kere ulusal ağız-diş sağlığı kongresi düzenlendi. Özel hastanelerden ve kliniğini kapatan toplam 65 doktor da Konya ADH'ye geldi. Karaman, Niğde, Afyon, Aksaray, Isparta ve yurt dışından hastalar hastaneye akın etti. Konya ADH'de bulunan sterilizasyon cihazı özel hastanelerde bile bulunmuyor. Türkiye'de 2-3 merkezde bulunan sterilizasyon cihazından burada tam 6 tane var. Hastane, engelli ve çocuk dostu olarak tasarlanmış. Çocukken diş hekimi fobisi olan başhekim Mehmet Teker, minikler için anaokulunu anımsatan özel bölüm yaptırmış. Evde sağlık hizmeti ile de yaşlı ve yatağa mahkûm hastaların tüm diş tedavileri evlerinde yapılıyor.
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
13
1) Osman D (Doktor)
14.06.2016 11:08:08
Anlamsız övünmenin de bu kadarına pes. Beş yıl kadar önce Konya'da bir ADSM e diş dolgusu yaptırmaya gitmiştim. Ordaki diş hekiminin ellerinde kaliteli dolgu malzemesi olmadığı gerekçesi ile dolgumu yapamadıklarını söyleyip, elime özel çalışan bir diş hekiminin kartvizitini tutuşturmasını hatırladıkça hala gülesim geliyor. Uzun lafın kısası, böyle gösterişli binaları yapmakla iş bitmiyor. Diş hekimliği gibi özen ve dikkat isteyen bir alanda binanın içini dolduramıyorsunuz. Asıl bunu başarın da o zaman görelim.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)