Ankara'da Çayyolu Diş Kliniği hizmete girdi
Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde belediye Karşıyaka'nın ardından Çayyolu’nda da diş kliniği açtı. Çayyolu’nda açılan Gazi Üniversitesi Diş Kliniği ek hizmet birimi, 10 ünitesiyle implanttan, dolguya, röntgenden diş bakımına kadar her alanda vatandaşlık numarası ile hizmet veriyor.
01 Ağustos 2011 -

 Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çayyolu’nda hizmet vermeye başlayan ve modern bir altyapı ile düzenlenen kliniğin vatandaşlardan tam not aldığını söyledi. Kliniği ziyaret ederek çalışmalar konusunda bilgi alan Yaşar, dişçi koltuğuna da oturarak diş bakımı yaptırdı. Başkan Yaşar, “Vatandaşımızın sağlığı bizim için öncelikli konudur. Sağlığa ve eğitime büyük destek veriyoruz. Karşıyaka’daki diş kliniği bu bölgede oturup diş sağlığı adına hastanelere gitmekte zorlanan ekonomik sıkıntı içindeki vatandaşlarımız için büyük bir açık kapatıyor. Şimdi ikinci diş kliniğini Çayyolu’nda açarak Gazi Üniversitesi’ne devrettik. Vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Bu da bizi çok memnun ediyor.” dedi.


    Çayyolu Diş Kliniği 10 ayrı dişçi ünitesi, 8 diş hekimi ve 10 sağlık personeli ile hizmet veriyor. Vatandaşlık numarası ile başvurulan klinik bugüne kadar 600 hasta kabul etti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Musatafa çağlayan (Emekli)
09.10.2019 10:03:35
Sitede telefon veya adrese neden ulaşamıyorum haberin her tarafını özel dış merkezlerinin bilgileri sarmış çok karışık portaliniz var.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)