Reçete tartışması kanlı bitti! Biri polis 2 yaralı
Kağıthane'de bir polis memuru eczanede tartıştığı kişinin kendisini bıçaklaması üzerine şahsı tabancayla bacağından vurdu.
Reçete tartışması kanlı bitti! Biri polis 2 yaralı
24 Aralık 2015 -

Kağıthane'de bir polis memuru eczanede tartıştığı kişinin kendisini bıçaklaması üzerine şahsı tabancayla bacağından vurdu. Yaralı polis memuru Y.Ç ve bacağından silahla yaralanan M.B.K. olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. 

Olay Kağıthane Gürsel Mahallesi Namzet Sokak'ta bulunan bir nöbetçi eczanede saat 21.30 sıralarında meydana geldi. İddialara göre eşi ve kızı ile eczaneye ilaç almaya gelen polis memuru Y.Ç. ile reçetesiz ilaç almak isteyen ancak iş yeri çalışanları tarafından bu isteği reddedilen M.B.K. arasında tartışma çıktı. Polis memuru ile tartışan M.B.K. daha sonra dışarı çıkıp eline bıçak alarak tekrar eczaneye geldi. Tartışmanın büyümesiyle M.B.K. polis memurunu kasığından bıçakladı. Bu sırada polis memuru da kendini korumak için eczanede havaya ateş açtı. Bıçaklanan polis memuru olay yerinden kaçmaya çalışan şahsı Tonoz Sokak'ta bacağından vurdu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri bacağından vurulan şahsı ve bıçakla yaralanan polis memurunu Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Tedavi altına alınan yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri eczane çevresi ve Tonoz Sokak’ta çevre güvenliği alarak incelemelerde bulundu. Eczanenin yaşanan olaydan dolayı camları kırıldı. Olayın meydana geldiği nöbetçi eczane 'silahlı saldırı nedeniyle eczane kapanmıştır. Nöbet iptal' yazısı asıldı.
Polis olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) eczacı (eczacı)
25.12.2015 16:34:42
Doktor ağrı teşhisiyle reçete yazsa da antibiyotik ödenmiyor ki zaten.Antibiyotikte ödenme sorunu var,ödense de hastanın muayene parası derdi var zaten.Bir doktor kendisi için reçetesiz antibiyotik isterse de eczaneden alamıyor.500 lira cezası var, eczacı bunu göze alamaz.
People
2
2) Fatih (Aile hekimi)
24.12.2015 18:21:24
Muhtemelen narkotik veya antidepresan ilaç almak için geldi ve masum polisimizi eşi çocuğunun yaninda bıçakladi. Ancak yarın öbür gün serbest kalacak. Yaşadığım ilde de bıçaklanarak sonucu ifade sonrası serbest kalan çok gördüm. Olan tertemiz polisimize oldu. Bu alcaklar yüzünden biz doktorlar da maalesef silahlandik. Yazıklar olsun.
People
10
3) DERYA ACAR (DOKTOR)
24.12.2015 14:58:04
Artık yeter!!! Biz, kurallara kanunlara uyan, medeni, ahlaki değerleri olan insanlar olarak, suçluların, kötülüklerin cezasız kalmasından, kötülerin korunup kollanmasından bıktık usandık. Polisimizi yaralayan şahsa hukuk tarafından ibretlik ceza verilmelidir. O kadar ağır ve caydırıcı bir ceza olmalı ki, başka bir kişinin daha devleti ve kanunları çiğnemesini engelleyebilmeli. Kanunlara saygılı iyi insanları korumak, hukuk devletinin asli görevidir.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
28/08-29/08 Çocuklarda Motilite Bozuklukları Sempozyumu ÇOCUK... İSTA
27/08-31/08 20. Ulusal Anatomi Kongresi ANATOMİ İSTA
05/09-08/09 6. DOD Dermatoloji Gündemi DERMATOLOJİ SAKA
12/09-13/09 SCAI Menata Mentor Course-SCAI 2019 KALP VE... İSTA
14/09-14/09 7. Multidisipliner Nöroendokrin Tümör Sempozyumu NÖROLOJİ ANKA
11/09-14/09 World Congress of Perinatal Medicine KADIN... İSTA
12/09-15/09 10. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve 9. Haseki Hemşirelik Sempozyumu HEMŞİRELİ... SAKA