Doktor raporuna sahte imza atan kişi tutuklandı
Mersin’in Tarsus ilçesinde tüfek ruhsatı almak için istenen doktor raporuna sahte imza atan 1 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi
10 Şubat 2005 -
Mersin’in Tarsus ilçesinde tüfek ruhsatı almak için istenen doktor raporuna sahte imza atan 1 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre H.Ç. isimli şahıs Kaymakamlık aracılığıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü Ruhsat Tebligat ve İşlemler Büro Amirliğine av tezkeresi almak için müracaat etti. H.Ç., ile ilgili olarak yasal işlemler yapılarak tüfek ruhsatnamesi düzenlendi. Ancak ruhsatname şahsa teslim edilmeden, Tarsus 70.Yıl SSK Hastanesi Baştabipliği tarafından H.Ç.’nin almış olduğu doktor raporunun altındaki imzanın Dr. Musa Atay’a ait olmadığı, başkası tarafından atıldığı ve doktor raporunun geçersiz sayılması yönündeki yazı geldi. Bunun üzerine Adına yivsiz av tüfeği belgesi düzenlenen H.Ç.’nin doktor raporuna M.S.’nin imza attığı tespit edildi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğinde ilk ifadesi alınan şahıslar mahkemeye sevkedildi. Tüfek ruhsatnamesi almak isteyen H.Ç. Cumhuriyet Savcılığındaki ilk sorgusundan sonra serbest bırakılırken doktor yerine sahte imza attığı iddia edilen M.S. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Zaman

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
16/11-21/11 55. Ulusal Nöroloji Kongresi NÖROLOJİ ANTA
23/11-23/11 TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi TIP... ANKA
23/11-23/11 Türk Kardiyoloji Derneği Ulusal Kardiyo Onkoloji Toplantısı KARDİYOLOJİ İSTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
20/11-24/11 24. Prof. Dr. A.Lütfi Tat Sempozyumu DERMATOLOJİ ANTA
22/11-24/11 7. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi ÜROLOJİ İSTA