Memura ilave derece TBMM'de
Genel Kurul, 2 Şubat Çarşamba günü ise memurlara ilave bir derece verilmesini öngören yasa teklifini görüşecek. Teklif, 1991 ve sonrasında memur olanlara ilave bir derece verilmesini öngörüyor
30 Ocak 2005 -
TBMM, Kurban Bayramı ve CHP Kurultayı dolayısıyla ara verdiği çalışmalarına, bu hafta yeniden başlayacak.

TBMM Genel Kurulu'nda, 1 Şubat Salı günü denetim yapılacak. AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay ve 39 milletvekilinin, el sanatlarının geliştirilmesi, korunması ve gelecek kuşaklara aktarılması, üreticilerin sorunlarının araştırılarak çözüm önerilerinin belirlenmesi amacıyla verdiği araştırma önergesi görüşülecek.

Genel Kurul, 2 Şubat Çarşamba günü ise memurlara ilave bir derece verilmesini öngören yasa teklifini görüşecek. Teklif, 1991 ve sonrasında memur olanlara ilave bir derece verilmesini öngörüyor. Bayram öncesinde çıkarılması planlanan ancak, Plan ve Bütçe Komisyonu'nun raporunu zamanında verememesi nedeniyle yetişemeyen düzenlemenin yürürlük tarihi, memurların mağdur edilmemesi için 15 Ocak 2005 olarak düzenlenecek.

Bazı uluslararası anlaşmaların onaylanmasının uygun bulunduğunu içeren tasarılar da 3 Şubat Perşembe günü Genel Kurul'da ele alınacak.

Düzenleyici ve denetleyici kurumlar için ortak usul ve esaslar getiren yasa tasarısı, 2 Şubat Çarşamba günü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülecek.

AB Uyum Komisyonu, 1 Şubat Salı günü toplanarak, daha önce görüşmeye başladığı Karayolları Trafik Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına ilişkin Yasa Tasarısı'nı ele alacak.


MynetHaber

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
16/11-21/11 55. Ulusal Nöroloji Kongresi NÖROLOJİ ANTA
23/11-23/11 TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi TIP... ANKA
23/11-23/11 Türk Kardiyoloji Derneği Ulusal Kardiyo Onkoloji Toplantısı KARDİYOLOJİ İSTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
20/11-24/11 24. Prof. Dr. A.Lütfi Tat Sempozyumu DERMATOLOJİ ANTA
22/11-24/11 7. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi ÜROLOJİ İSTA