Gönüllü hocalar, Demirel 'in tedavisi için seferber oldu
9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e, ‘akciğere kadar inen üşütme ve gribal enfeksiyon’ tanısı konuldu. Geçen cumartesi Özel Güven Hastanesi’ne kaldırılan Demirel’in ilaç tedavisine yanıt verdiği ve sağlık durumunun giderek iyiye gittiği bildirildi
02 Mart 2005 -
Özel doktoru Alin Cesur, başta üniversite hastanelerinden olmak üzere bir çok kamu kurumunda görevli hocaların, Demirel’in tedavisinde görev almak için başvuruda bulunduğunu açıkladı. Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Reanimasyon (yeniden canlandırma) sorumlusu Dr. Mehmet Oral da, dün Güven Hastanesi’ne gelen doktorlar arasında bulunuyor. Dr. Cesur, ‘Sayın Cumhurbaşkanı’nın durumu gayet iyi. Tetkikleri henüz tamamlanmadı. Kendisine gönül bağı olan birçok gönüllü hekimden oluşan bir konsey, tedavisini sürdürüyor’ dedi. Hastaneden yapılan açıklamada da, ‘Demirel’in genel sağlık durumunda iyileşme var. Sayın Demirel, hastanemiz hekimlerine ve tedavisini üstlenen üniversite hocalarına müteşekkirdir’ denildi. Yetkililer, ‘ziyaretçi yasağı’nı ise, ‘Hastanede izdiham olur. Düzen alt üst olur. Kaldı ki ‘geçmiş olsun’ telefonlarıyla bile başedemiyoruz’ diye açıkladılar.

Hürriyet

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
28/10-31/10 6. Ulusal Bağırsak Mikrobiyotası ve Probiyotik Kongresi ENDOKRİNO... ANTA
28/10-01/11 5. Ulusal Klinik Mikrobiyoloji Kongresi MİKROBİYO... İZMİ
31/10-02/11 Türkiye Maternal Fetal Tıp Derneği Ultrasonografi Kursu KADIN... İSTA
30/10-03/11 63. Türkiye Milli Pediatri Kongresi PEDİATRİ KIBR
23/11-23/11 TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi TIP... ANKA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
26/11-30/11 3. Uluslarası – 21. Ulusal Halk Sağlığı Kongresi HALK SAĞLIĞI ANTA