AHEF iş bırakırız dedi, 10-11-12 Mayıs tarihlerinde ASM'lerin açık olması aile hekimlerinin inisiyatifine bırakıldı
Aile Hekimleri federasyonunun iş bırakmayı gündeme aldığı 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Aile Sağlığı Merkezlerindeki aşılama, aile hekimlerinin inisiyatifine bırakıldı
AHEF iş bırakırız dedi, 10-11-12 Mayıs tarihlerinde ASM'lerin açık olması aile hekimlerinin inisiyatifine bırakıldı
06 Mayıs 2021 22:33 -

10-11-12 Mayıs tarihlerinde Aile Sağlığı Merkezleri'nin açık veya kapalı olması aile hekimliklerinin inisiyatifine bırakıldı.

Vatandaşlar aşı randevularını hastanelere yönlendirebilecek ya da bayram sonrasına erteleyebilecek.

Aile Hekimleri Federasyonu bu süre içerisinde iş bırakacaklarını açıklamıştı.Sağlık Bakanlığı da aile hekimlerinin talebi üzerine Ramazan bayramı dönemi için yeni bir karar aldı.

10-11-12 Mayıs tarihlerinde Aile Sağlığı Merkezlerinin açık veya kapalı olması aile hekimliklerinin inisiyatifine bırakıldı.

Kapalı olacak noktalar için aile hekimleri kendi planlamalarını yapacak.
Aile Sağlığı Merkezlerinden aşı randevusu alanlar randevularını bayram sonrası erteleyebilecek. İsteyenler için de randevular hastanelere yönlendirilecek

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
7
1) Fevzi Y (Doktor)
07.05.2021 10:03:31
Aile hekimleri olmayan aşıyımı yapacaklar. Aşı olsaydı kapanmalarına izin verilmezdi. Doktorlarda zaten eylem yapamaz. Bu güne kadar yaptıkları eylemlerde göstermelik ve az katılımcı ile olmuştur. Genetiğimiz eylemsizliğe proğramlanmış. Biline.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)