Aile sağlığı merkezindeki doktor ile hasta yakınının kavgası kamerada
KARTAL'da bir aile sağlığı merkezinde doktor ile hasta yakını arasında yaşanan kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı
Aile sağlığı merkezindeki doktor ile hasta yakınının kavgası kamerada
09 Ekim 2019 08:29 - DHA

İSTANBUL - Olay, Kartal Hürriyet Mahallesi'nde bulunan bir sağlık ocağında geçtiğimiz Nisan ayında meydana geldi.

İddiaya göre, A.D. isimli doktor ile hasta yakını Fatih B. arasında hakaret nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle hasta yakını ile doktor arasında yumruklu kavga çıktı. Bunun üzerine bazı sağlık çalışanları ellerinde sopalarla kavgaya müdahil oldu. Bir süre sonra aile sağlığı merkezindeki diğer kişilerin araya girmesiyle kavga sona erdi. Doktor ile hasta yakını olay sonrası şikayetçi oldu.

Sağlık ocağında yaşanan kavga anları bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Anahtar Kelimeler:

aile sagligi merkezi

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
7
1) sağlıkta (şiddet)
10.10.2019 12:12:26
Sağlık magandasını anında içeri atacaksın. Öyle salıvermek falan haşaaa....Duruma göre Kodese ya da tımarhaneye... Tımarı tamamlanıncaya kadar...
People
31
2) Dr (Dr)
09.10.2019 23:08:39
Olması gereken bu içimin yağları eridi. Hasta veya yakını diye kimsenin dokunulmazlığı olamaz, meşru müdafaa herkesin hakkı. Madem yasalar caydirmiyor can güvenliği yok, her dr caydırıcı birer levye edinmeli, saldırıya ugradiginda da cayır cayır kullanmalı. Yanlarına kaldıkça karşılık gormedikce her geçen gün daha da aziyorlar. Bu teroristler sadece saglikciya zarar vermiyor diğer hastaların hizmetini de engelliyor, gözlerinin yaşına bakilmamali net.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)