Bağımlılık ile Mücadele Kurulu toplandı
Bağımlılık ile Mücadele Kurulu, Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe’nin başkanlığında, ilgili bakanlıklar ve kurumların katılımı ile Ankara’da bir araya geldi
Bağımlılık ile Mücadele Kurulu toplandı
14 Ekim 2019 09:10 -

Toplantıya; Adalet, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gençlik ve Spor, Hazine ve Maliye, İçişleri, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim, Tarım ve Orman, Ticaret, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlıklarının Bakan Yardımcıları ile Adli Tıp Kurumu Başkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Mali Suçları Araştırma Kurulu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye İstatistik Kurumu Yükseköğretim Kurulu, Yeşilay ve  Sağlık Bakanlığı üst düzey yöneticileri katıldı.

Meşe’nin başkanlık ettiği toplantının gündem maddelerini; Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile yeniden yapılandırılan Bağımlılık ile Mücadele Yüksek Kurulu (BMYK) kararları çerçevesinde yürütülen çalışmalar ile 2018-2023 Eylem Planı kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin değerlendirmeler oluşturdu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)