Balıkesir Devlet Hastanesinde görevli 40 yaşındaki hemşirenin ölümü hastaneyi yasa boğdu
Balıkesir Devlet Hastanesi Şehit Turgut Solak ek hizmet binasında görevli hemşire Özgül Koç’un (40) vefatı hastane çalışanlarını yasa boğdu.
Balıkesir Devlet Hastanesinde görevli 40 yaşındaki hemşirenin ölümü hastaneyi yasa boğdu
27 Ağustos 2018 - İHA

Balıkesir Devlet Hastanesi Şehit Turgut Solak ek hizmet binasında görev yapan ve iki yıldan bu yana morbid obezite ve çeşitli sağlık sorunları nedeniyle raporlu olan hemşire Özgül Koç hayatını kaybetti. Koç’un vefat haberi hastane çalışanlarını yasa boğdu.

Balıkesir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. İlyas Yıldıran yaptığı açıklamada, “Bu sabah hastanemizde çalışma arkadaşımızın acı haberiyle uyandık. Tek başına yaşıyordu evde sabah ablası ölü bulmuş. Arkadaşımızın morbid obez hastalığı vardı kilolu hali en üst seviyedeydi. Bu da insan sağlığını tehdit edici bir şey. Arkadaşımız kilosundan dolayı raporluydu ve mesaisine devam edemiyordu ve malulen emekli olmaya çalışıyordu. Yaklaşık 2 yıldan beri sağlık kurulu raporuyla çalışamaz pozisyondaydı. Sağlığı çalışmaya elverişli değildi ve hareket etmekte güçlük çekiyordu o derecede fazla kilosu vardı. Maalesef bugün kaybettiğimizi öğrendik” dedi.
Hayatını kaybeden hemşire Özgül Koç ikindi vakti Bahçelievler Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Başçeşme Kabristanında toprağa verilecek.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
8
1) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
29.08.2018 13:09:48
" ..Morbid Obez..Mesaisine Devam Edemiyordu...Malulen Emekli Olmaya Çalışıyordu..."

RahmetLi Birilerinin Gözünde Şimdi Emekli Olmuş Mudur Acaba ?

Yoksa Yine Emekli Olamadan Mı Göçüp Gitmiş Oldu ???

Allah Rahmet Eylesin..
Nur içinde Yatsın..
Mekanı Cennet Olsun..

Sevenlerinin Başı Sağolsun...
SON HABERLER
ETİKETLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori