Başhekim ve dahiliye uzmanında Kovid-19 şüphesi! Karantinaya alındılar
Muğla’nın 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Tarık Çubukçuoğlu ve Doktor Gamze Cengiz Atıcı, yaşadıkları şiddetli baş ağrısı nedeniyle corona virüsünden şüphelenerek hastanenin pandemi servisinde gitti. Hastanede corona virüsü testi yapılan Başhekim Çubukçuoğlu ve Doktor Atıcı'nın test sonuçları açıklanıncaya kadar evlerinde karantina altında tutulacağı öğrenildi.
Başhekim ve dahiliye uzmanında Kovid-19 şüphesi! Karantinaya alındılar
06 Nisan 2020 23:48 - SÖZCÜ Yaşar ANTER

Muğla'nın Milas ilçesindeki 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Tarık Çubukçuoğlu ile İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Gamze Cengiz Atıcı, şiddetli baş ağrısı nedeniyle corona virüsünden şüphelenerek hastanenin pandemi servisine gitti.

Hastanede corona virüsü testi yapılan her iki doktor daha sonra tomografilerinin çekilmesinin ardından evlerine gitti.

Test sonuçları açıklanmayan doktorların evde karantina altında tutulduğu öğrenildi. Hastanenin Tomografi ve Pandemi servisinde ilaçlama ve dezenfekte işlemlerinin yapılmasının ardından servisler yeniden hizmete açıldı.

Anahtar Kelimeler:

mugla

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Beyaz melek (Memur )
08.04.2020 02:07:16
Peki kaç hemşirede kovid-19 tanısı veya şüphesi var. Kaç hemşire Yoğun bakımda veya yaşamını kaybetti?
Bunları da paylaşmayı düşünüyormusunuz. Veya her zaman hasta ile herkesten çok daha fazla zaman geçiren ve tedavisini, bakımını veren, her an yanında olan tek kişi olan, çoluk çocuğundan ayrı düşen hemşirelerin sizler için hiç bir ehemmiyeti yok mu?
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer