Başhekim ve eşi FETÖ operasyonunda gözaltına alındı
ALANYA Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. B.A.T. ve eşi A.T., FETÖ/PDY operasyonu kapsamında gözaltına alındı
Başhekim ve eşi FETÖ operasyonunda gözaltına alındı
31 Ekim 2018 - DHA

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY operasyonu kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. B.A.T.'nin evine sabah saatlerinde baskın yaptı. Operasyonda, Prof. Dr. B.A.T. ve eşi dişhekimi A.T. gözaltına alındı. Prof. Dr. B.A.T. ve eşi, sorguları için İl Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Prof. Dr. B.A.T.'nin evinde ve hastanedeki odasında arama yapıldı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Abdurrahman Aslan (Doktor)
06.11.2018 22:59:07
Bu kişi Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığı'na atanırken güvenlik soruşturması neden yapılmamış.
Diğer yandan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne atanırken Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından niçin güvenlik soruşturması yapılmamış. İl sağlık müdürünün bir açıklama yapması gerekmektedir.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori