Bir hekim daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
Kadın Hastalıkları Uzmanı Halil Yüce Kutun Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
Bir hekim daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
04 Ağustos 2020 13:15 -

Türk Tabipleri Birliği (TTB) bir doktorun daha Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. TTB’den yapılan açıklamaya göre Diyarbakır’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışan Dr. Halil Yücel Kutun Covid -19 nedeniyle hayatını kaybetti. 

TTB'den yapılan açıklamada, “Kutun’u Covid-19 nedeniyle kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine, yakınlarına ve sağlık çalışanlarına başsağlığı diliyoruz” denildi.

 

 

 

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
7
1) bedrettin alyamaç (iç.hast.uzmanı)
05.08.2020 15:24:16
pırlanta gibi bir arkadaşımdı.Melek gibiydi hastalarına....canımız çok yandı çok....yeri cennet mekan olsun ...bizlerde uzatmaları oynuyoruz ALLAH RAHMET ETSİN YERİ CENNET OLSUN
People
8
2) dr.emre (hekim)
05.08.2020 09:26:03
Bir günde iki KAYIP...TTB kendisine ulaşan bilgiyi paylaşıyor tamamına ulaşma şansı yok.Peki Sağlık Bakanlığı neden resmi açıklama yapmıyor bu güne kadar kaç sağlık çalışanı hastalandı kaçı hayatını kaybetti bilen yok çünkü resmi açıklama yok.Görev şehidi olan bu arkadaşlar en azından anılmayı hak etmiyor mu?

Sayın bakan sosyal medayadada çok takip ediliyor kayıplarımızı fotoğrafları ile paylaşsa ansa iyi olmaz mı? Görev şehidi sayılmalıdırlar yetim ve öksüzleri bu haklardan faydalanmalıdır bunlar mutlaka olması gerekenler ama en azından günlük veriler kadar kıymeti olsun arkadaşlarımızın toplum görsün sağlık çalışanları nasıl fedakarca hayatlarını riske atarak çalışıyor.
People
46
3) ömer faruk atay (uzman hekim)
04.08.2020 13:49:30
Çok beyefendi,mesleğinde iyi,sade,duru Türkçe'ye önem veren münevver bir insan idi.Allah Yücel Kutun ve vefat eden tüm hocalarımıza, meslekdaşlarımıza rahmet eylesin.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)