Cumhurbaşkanı imzaladı: Sigara bırakma tedavisinde kullanılan ilaçlar herkese ücretsiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararı ile sigarayı bırakma tedavisi alan hastalara herhangi bir sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın Sağlık Bakanlığınca temin edilecek ilaçlardan ücretsiz yararlanma imkanı getirildi
Cumhurbaşkanı imzaladı: Sigara bırakma tedavisinde kullanılan ilaçlar herkese ücretsiz
15 Ocak 2019 - AA

Sigarayı bırakma tedavisi alan hastalar herhangi bir sosyal güvencesi olup olmadığına bakılmaksızın Sağlık Bakanlığınca temin edilecek ilaçlardan ücretsiz yararlanacak.

ERDOĞAN'IN İMZASIYLA YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile 4736 sayılı Kanunun birinci maddesinin birinci fıkrası hükmünden muaf tutulacakların tespitine dair karar yürürlüğe konuldu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
3
1) Yagmur Karacabey (Kurye )
28.01.2019 21:23:35
Pırakma ıstıyorum ama nereye bas vurcm onu bılmıyorum bılgı ala bılırmıyım
People
9
2) Nilgün Yalçın (Pediatri)
15.01.2019 20:27:52
Sigara içenlere tavsiyem; ne sigara ne ilaç kullanıp masraf yapmayın, kimseyi zengin etmeye gerek yok. O anlamsız paketi yavaşça en uzak yere bırakıp hızlıca arkanızı dönüp gidin. Sigara şirketlerinin sahipleri kendileri içiyorlar mı acaba? Yoksa içenlerden kazandıkları paralarla sağlıklı bir hayat mı yaşıyorlardır? Ne dersiniz...
People
27
3) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
15.01.2019 08:56:17
Her kuruşun hesabını yapan sayın Cumhurbaşkanımız birilerinin kömürünü, yiyeceğini en son da elektriğini ödemeye başlamışken son olarak bu haberin de önümüze düşmesi aklıma bir soru getiriyor : BİR YERLERDE PETROL MÜ BULDUK YOKSA ARAP DÜNYASI ARTIK AMERİKA YERİNE TÜRKİYE'DE Mİ PARASINI DEĞERLENDİRECEK.
SON HABERLER
ETİKETLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori