Doktorlardan 700 öğrenciye destek
Siirt Devlet Hastanesinde görevli doktorlar, öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulundu
Doktorlardan 700 öğrenciye destek
18 Ekim 2017 -

Siirt Devlet Hastanesinde görevli doktorlar, 700 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımı yaptı.

Siirt Devlet Hastanesinde görevli doktorlar, Çevik Ersin Temel İlköğretim Okulunda sınıfları dolaşarak, çanta, mont, ayakkabı ve kırtasiye malzemelerinden oluşan yardım paketlerini öğrencilere dağıttı.

Hastanede görevli Göğüs Cerrahi Uzmanı Sertan Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yardım kampanyasının eşi Dilek Erdoğan'ın fikriyle ortaya çıktığını, kendisinin de bunu hastane yönetimi ve diğer doktorlarla paylaştığını söyledi.

Gönüllü doktor arkadaşlarıyla kampanya başlattıklarını ifade eden Erdoğan, "Biz de yardım kampanyasına bireysel olarak destek verdik. Umarım bundan sonra bu tarz yardım kampanyalarının devam etmesine ön ayak olmuş oluruz. Amacımız çocukların mutlu olması, onların yalnız olmadığını hissetirmekti. Gerçekten maddi imkansızlıklar yüzünde zor durumda kalan çocuklarımıza bir damla da olsa yardımcı olabilmekti. Bunu başardıysak ne mutlu bizlere." diye konuştu.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kasım İşlek de yardımda bulunan doktorlara teşekkür etti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
14/12-15/128. Türkiye Tiroid Hastalıkları KongresiENDOKRİNO...ANKA
14/12-16/128. Ulusal Sitopatoloji KongresiTIBBİ...İZMİ