Dr. Ömer Coşkun hayatını kaybetti!
Alternatif tıp ve bitkisel ilaçlarla gündeme gelen Dr. Ömer Coşkun, böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetti
Dr. Ömer Coşkun hayatını kaybetti!
27 Şubat 2017 -

Yaptığı bitkisel karışımlarla ekranların tartışılan ismi olan Doktor Ömer Coşkun, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Coşkun'un Amerika'da kanser tedavisi gördüğü, Türkiye dönüşü böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yattığı belirtiliyor.

Hastaları tedavi etmek için hazırladığı ilaçları piyasaya süren Doktor Coşkun'un doçentliği yabancı dil evraklarında sahtecilik gerekçesiyle elinden alınmıştı.

SİCİLİ CEZA DOLUYDU

Ömer Coşkun, 2005 yılında Adana'da muayenehane açmıştı. Aynı yıl, meslek kurallarına ve yönetmeliklere aykırı davranmaktan Adana Tabip Odası Onur Kurulu kararıyla para cezasına çarptırıldı.

Bir yıl sonra da uzmanı olmadığı halde hasta tedavi etmekten ikinci soruşturma açılınca oda üyeliğinden istifa etmek zorunda kaldı. Muayenehanesini resmi olarak kapattı fakat faaliyete devam etti.

BAKANLIK ÜRÜNLER İÇİN İNCELEME BAŞLATMIŞTI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı daha önce kamuoyunda “Dr. Ömer Coşkun ürünleri” olarak bilinen ve takviye edici gıda niteliğindeki ürünler olmasına rağmen ilaç gibi tanıtılan ürünlerin, çeşitli mecralarda yayınlanan reklamlarına sekreteryası Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülen Reklam Kurulunca hassasiyetle incelendiğini bildirmişti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
12
1) İbrahim (Doc.Dr)
01.03.2017 04:15:19
Ya kardeşim bırakın otu oku insan ölmüş arkasından bi rahmet okuyun. Allah verdi allah aldı sömürmüşse cezasını allah verir faydalı olup hâyır işlemişsede mükafatını allah verir bu kadar basit. Her nefis ölümü tadacaktır diyor râb bilimsel çalışmalar yapan veyahut şifasını otlarda arayan hariç demiyor herkes diyor vakti gelen gider. İnsanlığımızı unutmayıp oh olsun iyi olmuş demek yakışık almaz İslam ve Türk örf adetleri doğrultusunda bir rahmet okumak daha hayırlı olacaktır.
People
9
2) Uzm (Dr)
28.02.2017 14:33:27
Öyle yaşa ki öldüğünde arkandan hayır dua ve rahmet okuyan olsun. Para bu dünyada kalır.
People
6
3) Dr (Dr)
28.02.2017 14:16:43
Kanser olup caresizlik icinde kivrananlari iyi somurdu. İlahi adalet yerini buldu.
People
7
4) seda (hemşire)
28.02.2017 12:38:17
otlarla insanların karaciğerini, böbreklerini bitirdi.ilahi adalet. Allahın sopası yokki
People
24
5) hasan (dr)
28.02.2017 11:32:50
Ne yazıkki kansere otlar çare olmuyor, otların kralıda kanserden gitti. Toplumumuzu otlarla, zakkumlarla kandıranlar amerikada yaşıyorlar ya da orada bilimsel tedavi görüyorlar. Kandırdıkları halk ise otlarla zaman kaybederek zamanında tedavi olma fırsatını kaçırıyor. Tümör ya rezeksiyon şansını kaybediyor yada çok ilerlediğinden birşey yapılamıyor. Keşke halkı kandırmasaydı keşke genç yaşta ölmeseydi.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar