Gaziosmanpaşa'da hemşireye saldıran şüphelilerden biri gözaltına alındı
Gaziosmanpaşa'da hemşireye saldırdığı kameraya yansıyan şüphelilerden 1'i gözaltına alındı
Gaziosmanpaşa'da hemşireye saldıran şüphelilerden biri gözaltına alındı
24 Şubat 2021 09:26 - DHA

Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığının olaya ilişkin başlattığı soruşturma kapsamında şüphelilerden biri olan M.B. gözaltına alındı. Diğer şüphelinin yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.


Şiddet terörü: Gaziosmanpaşa'da alkollü bir grup hemşireye saldırdı


İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Bahse konu olay saat 02.30 sıralarında kalp ritim bozukluğu şikayeti ile tıp merkezine müracaat eden T.T. ve M.B. isimli şahısların tedavilerini olup ayrıldıktan sonra saat 05.30 sıralarında tıp merkezine tekrar gelip, kimliklerini unuttuklarını beyan etmesi üzerine S.G'nin kimliklerinin burada olmadığını söylemesi üzerine görevli sağlık çalışanını darp ederek olay yerinden uzaklaştıkları tespit edilmiştir. Bahse konu olayı gerçekleştirdiği tespit edilen M.B. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alış olup; olaya karışan T.T. isimli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) insan (şamaroğlanı)
24.02.2021 21:24:42
hakime saldır da göreyim.anandan emdiğin süt burnundan gelir.
People
9
2) bir vatandaş (brulörcü)
24.02.2021 11:37:35
Biz bu makaleyi okurken serbest kalmış geziyordur muhtemelen.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)