Genç psikiyatrist koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde görevli psikiyatrist Dr.Mustafa Özlü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.
Genç psikiyatrist koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti
04 Ağustos 2020 00:12 - MEDİMAAGAZİN

Sağlık çalışanları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmeye devam ediyor. Son olarak Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde görevli 34 yaşındaki psikiyatrist Dr.Mustafa Özlü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Dr.Mustafa Özlü geçtiğimiz hafta ECMO (Ekstrakorporeal Membran Oksijenasyonu) için uçak ambulansla İstanbul'a sevk edilmişti. Sevk edildiği hastanede hayatını kaybeden Dr.Mustafa Özlü'nün eşi de Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesinde dahiliye asistanı olarak görev yapıyordu.

Dr.Mustafa Özlü 2017'den bu yana Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde görev yapıyordu. 

 

Anahtar Kelimeler:

drmustafa ozlu

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
1
1) dr necipfuzili (dr)
05.08.2020 11:01:14
testi pozitiv çıkan hastalara 2 çesit kardiyotoksik ilaç verilmekte! farmakovijilans bu kadar unutulmaz ki, yakınlarına sabır diliyorum.
People
15
2) saglıkçılar (saglıkçı)
05.08.2020 09:17:04
HASTANE ÇALIŞANLARI SAĞLIK PERSONELİ HEMŞİRE SAĞLIK MEMURU TEKNİSYENLERİ OLARAK Yeter artık ne yapılacaksa yapılsın artık kısıtlama vbvb ne varsa yapılsın sağlık çalışanları olarak bittik tukendik vakalar hastalar azalmıyor giderek artıyor nereye kadar böyle gidecek perişan oluyoruz .depremde selde bütün doğal afetlerde savaşta darbede salginda hep görev basindayiz artık sağlık çalışanları olarak nereden seçtik bu mesleği nereden bulastik sağlık bakanligina diyoruz masa başı başka kurumlarda mis gibi 8,5 çalışmak varken ne bayram ne ne haftasonlari ne resmi tatiller ne yaz ne kış tatili her zaman görev mesai yapıyoruz diğer kurumlar yatarken hangi kurum çalışanı var başka biz sağlık çalışanları gibi çalışan bir tek polisler ve jandarma vardır onlarda emeklerinin karşılığını aliyorken en az 6300 TL maaş alırken bizler bu kadar çok çalışmamıza rağmen herşey dahil 5000 TL ancak alabiliyoruz kimsenin aldığı maaş bizleri ilgilendirmez ama bizlerde emeklerimizin karşılığını istiyoruz kimse bizler kadar çalışmıyor ama bizlerden yüksek maaş alıyorlar hastane çalışanlarının hemsireler in sağlık memurlarının teknisyenlerinin canı çıkıyor yıllardır yeter artık ya emeklerimizin karşılığını verin yada bu salgının önüne geçin tedbirler alin milletin sefası bizlerin cefasina dönüştü nice arkadaşlarımız bu salgindan dolayı vefat etti bizler kaç aydır korkuyla yaşıyoruz aile diye bişey kalmadı nereden seçtik bu mesleği sağlıkçı olmayı .....DÜZ MEMUR OLUP MİS GİBİ ODALARDA 8,5 MESAİ YAPMAK VE AYNI MAASI HATTA DAHA YÜKSEK MAAŞI ALMAK VARKEN SAĞLIKÇI OLUPTA KENDİNİZİ DE AİLENİZİ DE PERİŞAN ETMEYİN HANGİ SAĞLIK PERSONELİNE SORSANIZ BU MESLEKTEN BU BAKANLIKTAN KAÇMAK İSTİYOR MASA BAŞI ÇALIŞMAK İSTİYOR .NE HASTA İLE HASTA YAKINI İLE UĞRAŞACAKSIN GECE GÜNDÜZ TEDAVİLERİNİ YAP ALTINI BOKUNU TEMİZLE ENFEKSİYONU İLE BULAŞICI HASTALIĞYLA UĞRAŞ BANYOSUNU YAPTIR SİL TEMİZLE SONDASI ALÇISI DİKİŞİ PANSUMANI itiyle kopuyla sarhoşuyla serserisiyle uğraşdur gece gündüz VBVB NE KADAR PİS İŞ VARSA YAP YAP DUR ÜSTÜNE BİRDE DAYAK YE ŞİDDETE MARUZ KAL HİÇBİR KİYMETİN DEĞERİN OLMASIN KAMUDA EN DÜŞÜK MAAŞI AL VARSA yaparım dyen gelsin hemen kurum değiştirelim istiyoruz üstüne para da verilecektir
People
30
3) dr.emre (hekim)
04.08.2020 14:03:42
TTB kendisine ulaşan bilgileri paylaşıyor...Bir günde iki kayıp.Bu güne kadar kaç sağlık çalışanı hastalandı kaçı hayatını kaybetti bilen yok çünkü bakanlık resmi açıklama yapılmıyor...

Sayın bakan sosyal medyada da çok takip ediliyor kayıpları fotoğrafları ile paylaşsa en azından anılsalar iyi olmaz mı?
People
17
4) ö.faruk atay (uzmanhekim)
04.08.2020 13:52:27
Çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin.Genç ölümleri yakıcı oluyor.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)