Hamile olduğunu doğumdan 4 saat önce öğrendi!
19 yaşındaki Connie Whitton dört taş dökmüş ve uyguladığı bir diyetin ardından 6 kilo vermişti. Connie sebepsiz yere kilo almaya başlayınca çılgına döndü ve sosyal medyada paylaşmak için bir fotoğraf çekti.
Hamile olduğunu doğumdan 4 saat önce öğrendi!
16 Ekim 2017 -

Sürekli sırt ağrısı çektiği sırt ağrıları dayanılmaz hale gelince nedeninin araştırılması için yaptırdığı bir tarama sonucunda hamile olduğunu öğrendi. Doğuma girmeden dört saat önce hamile olduğunu öğrenen Connie şunları söyledi; ''Saat 9'da hamile olduğumu öğrendim ve saat 1.05'de bebeğimi kollarımda gördüm. Bu dört saat benim için dokuz ayın tamamıydı diyebilirim.''

Ayrıca sözlerine şunları ekledi; ''Hamile olduğum hakkında en ufak bir fikrim yoktu, hiçbir belirti yoktu, mide bulantısı, baş dönmesi …"

Hamile kaldığından beri spor salonuna gitmeyi ihmal etmeyen Connie, zaman zaman inanılmaz acı çektiğini söyledi. Annesi bu durumun nedenini öğrenmesi için bir doktora görünmesi gerektiğini ısrarla dile getirmişti.

Connie, hamile olduğunu bilmediği için bu süreçte alkol kullandığını ifade etti. Doktorun mesanesinde bir enfeksiyon olup olmadığını kontrol etmek için yaptığı bir muayene sırasında duyduğu kalp atışlarıyla ortaya çıkan hamilelik için şoke olduğunu tekrar tekrar ifade etti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
3
1) A (İ)
17.10.2017 12:19:38
Bu ablamız 9 ay menstrüasyon görmediginde neye yorumladı acaba?muhtemelen bekar
People
5
2) dilek kara (uzm dr)
17.10.2017 07:47:04
Hadi kendi inanmış bu yalana. Bizi niye...
People
5
3) İHSAN (pediatrist)
16.10.2017 17:34:06
Bu kadar aptallık olabilir mi? Zor, salağa yatmış bence.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori