Hasta yakınları hastaneyi birbirine kattı
Başkent’teki bir hastaneye tedavi olmak için gelen aile yakınları ortalığı birbirine kattı. Kaldırım taşlarını söküp, çöp konteynerlerini parçalayan 4 kişi gözaltına alındı.
Hasta yakınları hastaneyi birbirine kattı
23 Ağustos 2017 - İHA

Olay, saat 16.00 sıralarında Altındağ ilçesindeki Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir vatandaş ailesiyle birlikte tedavi olmak için hastaneye geldi. Yetkililer, şahsın tedavisinin burada yapılamayacağını, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne gitmesi gerektiğini söyledi. Yetkililerden bu cevabı alan şahıslar ortalığı birbirine kattı. Kaldırım taşlarını söküp hastaneye fırlatan şahıslar, çöp konteynerlerini de kaldırıp civara fırlattı.

Hastane yetkililerinin ve vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi intikal etti. Kısa sürede olay yerine gelen polis, şahısları kontrol altına almaya çalıştı. Şahısların, polislere de direnmesi üzerine gözaltı işlemleri başladı. Polis, hastaneyi savaş alanına çeviren 4 şahsı gözaltına aldı.

Olayın görgü şahidi bir vatandaş, çocuğunu tedavisi yapılmak üzere acile getirdiğini anlatarak, “5 kişi buraya geldiler. Vatandaşın tedavisi burada olmuyormuş, Hacettepe Hastanesi’ne gitmesi gerekiyormuş. Taksi paralarının olmadığını söylediler. Sıradan bir vatandaş gibi davranmadılar. Biri kendisini yere attı. Kaldırım taşlarını söküp hastaneye attılar. İki saattir burayı rezil ettiler. İnsanlar tedavi olmaya geliyor, biraz saygı göstersinler” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

hastane kavga

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
17
1) postenflamatuar (uzm dr)
23.08.2017 13:17:10
Merak ettim, bunlar çöp tenekesini nasıl parçalamışlar? Uyanık sınıfına giren vatandaşlar mevcut hukuk sisteminde olay çıkarınca ceza almayacaklarını biliyor. O nedenle bu kadar rahat ve vandallıktan çekinmiyor.
People
14
2) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
23.08.2017 11:57:24
Yeni Türkiye'nin Sağlık Alanında yaptığı Olağanüstü Reformları kıskanan , hazmedemeyen " Üst Akıl " Münferid vakaları bu şekilde Abartıyor ve Ülkemiz üzerinde Algı Operasyonu yapıyor..!

Polis Memuru ile konuşan ve kendisine Roman vatandaş süsü vermeye çalıştığı anlaşılan Pepe isimli şahsın " aslen " Meksika kökenli ... vatandaşı olduğu , kısa süre önce de , kaliteli ve ucuz sağlık hizmeti alma bahanesiyle ülkemize illegal yollardan giriş yaptığı bilgisine ulaşıldı..

Biz bu oyuna gelmeyiz !!!
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
23.05-22.06GÖZ MİKROSKOBU SATIŞITıbbi Cihaz
23.05-22.06GÖZ MİKROSKOBU SATIŞITıbbi Cihaz
22.05-21.06Ortopedi UzmanıPersonel Arayanlar