Hastalardan doktor ve sağlık çalışanlarına 14 Mart sürprizi
Kastamonu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla odalarına gelen doktor ve sağlık çalışanlarına sürpriz yaparak çiçekle karşıladı.
Hastalardan doktor ve sağlık çalışanlarına 14 Mart sürprizi

ARŞİV

14 Mart 2019 - AA

Odaları dolaşarak hastalarının kontrollerini yapan doktorlar ile sağlık çalışanları çiçeklerle karışlanınca hem şaşırdı hem da mutlu oldu. 

Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Serdar Bozkurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tüm sağlık camiasının bayramını kutladı.

Son yıllarda hastaneye başvuru yapan hasta sayısının arttığına işaret eden Bozkurt, "Bu durum tabii ki bizlerde daha fazla yoğunluğa ve yorgunluğa neden oluyor. En büyük dileğimiz hastalarımızı memnun etmek ve bizlerin de mutlu ve huzurlu çalışmasıdır. Sağlık camiası mensuplarının manevi hazzı hiçbir şeyle ölçülemez. Bu da yaptığımız işin en büyük değeridir." dedi.

Hatırlanmanın güzel olduğunu vurgulayan Bozkurt, şöyle devam etti:

"Böyle bir günde hastalarımızın sağlık çalışanlarını hatırlamaları bizleri çok mutlu etti. Arkadaşlarımız hasta muayenesi için odalara girdiğinde böyle bir görüntü ile karşılaştıklarında şaşırdılar. Bizim için de sürpriz oldu. Bütün sağlık çalışanları adına teşekkür ediyorum."

Hastanede tedavi görenlerden Erdoğan Aktaş da "Doktorlarımız bize ellerinden geldiği kadar yardımcı oluyor. Tüm hastane çalışanları tedavimiz için elinden geleni yapıyorlar. Başhekim Bey'in nezdinde tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyorum." dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
30/05-31/05 5.Nadir Görülen Hastalıklar Sempozyumu NÖROLOJİ İSTA
26/05-01/06 Hastane İnfeksiyonları Eğitim Programı 2019 ACİL TIP ANTA
12/06-14/06 37. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi KADIN... İSTA
13/06-15/06 9. Solunum Zirvesi GÖĞÜS... ISPA
14/06-15/06 MEDÜLLOBLASTOMA SEMPOZYUMU MULTİDİSİ... ADAN
14/06-16/06 11. Ulusal Viral Hepatit Sempozyumu (UVHS) ENFEKSİYO... AFYO
15/06-16/06 5. Kanserde Destek Tedaviler ve Palyatif Bakım Sempozyumu TIBBİ... ADAN