Hastane açıkladı: Saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti
İSTANBUL,(DHA)-Bahçelievler'de hastası tarafından silahla vurularak ağır yaralanan psikiyatri uzmanı Dr Fikret Hacıosman'ın hayatını kaybettiği açıklandı.
Hastane açıkladı: Saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti
02 Ekim 2018 -

Medicana Bahçelievler Hastanesi'nden yapılan açıklama şöyle: 2 Ekim 2018 tarihinde tedavi ettiği hastası tarafından ateşli silahla saldırıya uğrayan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Fikret Hacıosman, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. 

Yaşanan saldırı sonrasında ameliyata alınan ve tedavisi titizlikle takip edilen doktorumuz Fikret Hacıosman; yaşamsal fonksiyonlarının geri döndürülememesi nedeniyle saat 21.55'te vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. 


Saldırganın ilk ifadeleri yayınlandı! Doktor hayatı pamuk ipliğine bağlıymış: Sinirlendim, ateş ettim 


3 Ekim Çarşamba günü saat 12.00'de, Medicana Bahçelievler Hastanesi önünde ve tüm Türkiye'deki Medicana Hastanelerinde eş zamanlı Dr. Fikret Hacıosman anısına bir tören düzenlenecek ve basın açıklaması yapılacaktır.  

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
12
1) Şahin Kültepe (Ort. Uzm. )
02.10.2018 23:38:57
Bu kaçıncısı, kınamayla yetinmemeli acilen kısa ve uzun vadeli önlemler alınmalıdır. Arkadaşımıza rahmet, ailesi ve yakınlarına da başsağlığı dilerim
People
10
2) radyolog (uzman doktor)
02.10.2018 23:00:14
yeteeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori