Hekimler, bilgi güncellemelerini Türkiye Klinikleri TV üzerinden yapmaya devam ediyor
EASD paylaşımları tv’de gündeme geliyor. Prof. Dr Ahmet Kaya’nın moderatörlüğündeki program, 2 Ekim’de 20.30’da Türkiye Klinikleri Tv’de yayınlanacak..
Hekimler, bilgi güncellemelerini Türkiye Klinikleri TV üzerinden yapmaya devam ediyor
28 Eylül 2020 00:00 - MEDİMAGAZİN

Prof. Dr  Ahmet Kaya'’nın moderatörlüğündeki programa, Prof. Dr. Oğuzhan Deyneli ve Prof. Dr. İbrahim Şahin konuk olacak. EASD paylaşımları tüm yönleriyle canlı yayında ekrana gelecek.

2 Ekim’de 20.30’da canlı yayınlanacak program turkiyeklinikleri.tv’de tüm sağlık profesyonellerinin karşısında olacak. 

Programda merak ettiklerinizi uzmanlarına sorabilir,  interaktif olarak programa katılabilirsiniz.

Türkiye Klinikleri TV kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapılabilen sadece sağlık meslek mensuplarının izleyebildiği kapalı sistemde yayın yapan bir TV kanalıdır.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) Dr.Cevdett (Cerrah)
29.09.2020 09:21:28
TÜRKİYE KLİNİKLERİne teşekkürler. Bakanlığa yazdım, çizdim, şu binlerce lira tutan ulusal kongrelere bölümde sırayla herkesi gönderin de bilgilerimizi tazeleyelim diye ama özlük haklarımız konusunda da hep yazdığım gibi bu konuda da GÖRMEZDEN VE DUYMAZDAN geldiler. Sponsor ayarlama becerisi? olmayan benim gibi binlerce hekim için ortalama 5-10.000 tl tutan kongrelere katılmak kolay değil...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)