İl sağlık müdürü ve yardımcısı, filyasyon ekibine şoförlük yaptı
Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut ve yardımcısı filyasyon ekibine şoförlük yaptı.
İl sağlık müdürü ve yardımcısı, filyasyon ekibine şoförlük yaptı
15 Ekim 2020 22:40 -

KIRŞEHİR-AA’nın haberine göre kentteki tüm sağlık personelinin Covid-19’la mücadelede özveriyle çalıştığını, filyasyon ekiplerinin de gece gündüz çalıştığını vurgulayan  Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut, valiliğin yeni araçlar tahsis ettiğini dile getirdi.

Yeni gönderilen araçlar için şoför ihtiyacı ortaya çıktığını anlatan Bulut şöyle devam etti: “Ben ve müdür yardımcımız, filyasyon ekibine şoförlük yaptık. Amacımız, işlerin hızlı sürdürülmesi, aksama yaşanmamasıydı. O an oluşan ihtiyaçtan dolayı belirli aralıklarla filyasyon ekibimize şoförlük yaparak, mahallelerimizdeki çalışmalarına katkı sağlamak istedik. İşlerimizi aksatmadan fedakar arkadaşlarımıza katkı sağlamaya çalıştık. Valiliğimizin katkılarıyla yeni araçlar için oluşan şoför ihtiyacımız da giderildi.”

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) yakup kaya (uzman tabip)
17.10.2020 22:11:08
Koca Kırşehirde cidden hiç şoförlük yapacak birisi bulunamamış mı? Üzülsek mi sevinsek mi? Alkışlasak mı? Bir garip olay anlayan lütfen izah etsin ben hiçbirşey anlamadım
People
4
2) mserdar (emekli)
16.10.2020 13:28:29
Kalp damar cerrahı kırşehir il sağlık müdürü,müdür şöförlük yapıyor,her kes kendi işini yapsa daha iyi değil mi?
People
10
3) erto (mert)
16.10.2020 08:59:58
yaptığınız şov çok seviyesiz
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)