İLKO İlaç çalışanları ‘İyilik Peşinde’ Koştu
İLKO İlaç çalışanları, Tohum Otizm Vakfı’nın gönüllü koşucuları olarak, otizmli çocuklara eğitim desteği için Bozcaada Yarı Maratonu’nda ‘İyilik Peşinde’ koştu ve çocukların özel eğitimleri için kurulan burs fonuna bağış topladı.
İLKO İlaç çalışanları ‘İyilik Peşinde’ Koştu
18 Mayıs 2017 -

Kırkbir kişilik gönüllü koşucu grubuyla maratona katılan İLKO İlaç;  otizmli çocukların bağımsız, özgür bireyler olarak yaşayabilmeleri ve gerekli eğitim desteğine ulaşmaları için 18 Mayos tarihinde  bu yıl 7’incisi düzenlenen Bozcaada Yarı Maratonu’nda koştu. 

Adım Adım Platformu ile Tohum Otizm Vakfı’nın gönüllü koşucuları olarak “İyilik Peşinde Koşan” İLKO İlaç Koşu Takımı, 13 Mart’ta düzenlenen Bozcaada Yarı Maratonu’nda attığı adımlar sayesinde topladığı bağışlarla 3 otizmli çocuğa bir yıllık eğitim bursu sağladı. 41 kişilik gönüllü koşucusuyla maratonun en kalabalık takımı olan İLKO İlaç Koşu Takımı, yaklaşık 400 kişiden topladığı bağışlarla da maratonun en çok bağış toplayan ekibi oldu. 
 

Anahtar Kelimeler:

ilku kosu otizm

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
19/10-22/104.Ulusal Bağırsak Mikrobiyotası ve Probiyotik KongresiGENELANTA
22/10-25/106. Puader KongresiÇOCUK...ANTA
02/11-04/11TMFTP Ultrasonografi KursuRADYOLOJİİSTA
14/03-18/03Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi (UASK) 2018GÖĞÜS...ANTA