Kar maskeli 2 kişi doktora saldırdı
Antalya’da kimliği henüz belirlenemeyen kar maskeli 2 kişi Acil Tıp Uzmanı Doç.Dr.Fevzi Yılmaz’a saldırdı.
Kar maskeli 2 kişi doktora saldırdı
23 Şubat 2017 - MEDİMAGAZİN

Antalya’da dün 16.30 sularında eşini almak için hastaneden çıkan Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Tıp Klinik Şefi Doç.Dr.Fevzi Yılmaz, kimliği henüz belirlenemeyen 2 kişi tarafından saldırıya uğradı.

Medimagazin’e açıklamalarda bulunan Yılmaz,  ‘’Hastaneden çıkıp yolun karşısına geçtiğim sırada motosikletli 2 kişi yanıma yanaştı. Kar maskelilerdi, birden kafama bir darbe aldım.  Sonrasını hatırlamıyorum bayılmışım. Kafama demir bir cisim ile vurup, kaçmışlar.’’ dedi.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, saldırganların yaklaşık 40 dakika boyunca hastanenin önünde bekledikleri belirtiliyor.

‘’Darbede gözaltına alınan kişi ya da yakınlarından şüpheleniyorum’’

Bu zamana kadar hiçbir hasta yakını ya da hasta ile problem yaşamadığının altını çizen Yılmaz, ‘’15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yaklaşık 4-5 ay boyunca, gözaltına alınanların muayenelerini ben yaptım.  Orada çok fazla tehdide maruz kaldım.  Saldırıyı gerçekleştirenlerin gözaltına alınan kişi ya da yakınlarından birilerinin olabileceğinden şüpheleniyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
10
1) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
26.02.2017 23:11:44
Fetoş'u ve Fetoş'un 50 yıllık kullanımı esnasında ( yaklaşık günümüze kadar olan geçen , süre.. büyük bir ihtimalle " kalbi ve gözleri körelmiş gerçek islam bilgisinden yoksun " kullanılmaya yatkın ve hevesli yakın takipçileri , Fetoş hayatını kaybetse de yolunu , hedefini ( islam dinini , inanışını çarpıtarak - islama ve vatana gönüllü ihanet - devam ettireceklerdir.. ) nasıl hareket ettiğini , kendilerinden olmayan , kendilerine yanaşmayan , kendilerinden saymadıkları kişileri , vatan evlatlarını " MENFİ " diye nitelendirerek , fişleyerek ; ne insan , ne adam ve ne de müslüman olarak görmediklerini , kabul etmediklerini ve bu kişilerin tc.vatandaşı olmasından kaynaklanan her türlü hakkının gaspedilebileceğini , hatta yaşama hakkının , canlarının dahi ellerinden alınmasında ; kutsal , seçilmiş , mübarek ( ! ) İnsan Fetoş'dan aldıkları , Fetoş'un da hayal gücüyle bir taraflarından ( ! ) uydurduğu rüyalar , hülyalar ve ilhamlarla geçmiş peygamberlerden , son peygamber Hz. Muhammed'den ve hatta Allahtan alıp müritlerine ilettiği mesajlar , fetvalar gereği bunun hiçbir sakıncasının olmadığı , bu yolda hayatını kaybedecek sözde " şakirt " aslında " şaki " kişilerin çok büyük sevap işleyeceği , Fetoş'un rızasıyla , onayıyla cennete girmeyi garanti altına alacağı gibi " Sapık ve Sapkın " bir inanç ( ? ) sistemine sahip olduklarını 15 Temmuz'a kadar görmeyen , göremeyen milletimiz en azından " 15 Temmuz " tarihinden sonra çok net gördü..

Bundan sonra da bu ihanet çetesinin faaliyetlerini ve milleti birbirine düşürme gayretlerini " büyük ihtimalle " ( imamlar ve büyük abilerin ne kod , ne de gerçek isimleri hala dava dosyalarında yok..adamların ( ? ) bir kısmı yurtdışına kaçtı..önemli bir kısmı da aramızda , ortalıkta geziniyorlar... ) görmeye ve izlemeye devam edeceğiz..

Allah her türlü şerlerinden Ülkemizi ve Milletimizi muhafaza etsin..
Sapık ve Sapkın düşünceli bu kişilere , Fetoş'un başlarından aldığı akıllarını insan gibi kullanmayı ve bugüne kadar bilerek veya bilmeyerek bu ülkeye ve ülke vatandaşlarına yaptıklarından dolayı pişman olmayı nasip etsin..
Umulur ki belki Akıllanırlar...
People
9
2) Hamza Hamza (Dr)
24.02.2017 13:52:31
Yargılama falan da istemem de,bana bir defa aynı demir le vurma hakkı verilsin başka bişey istemiyorum bakalım sonucu görelim
People
21
3) dr.Ali (acil uzmanı)
24.02.2017 03:05:53
Aciller tam bir çile yeri.saldırgan hastalar ve hakaretler hiç bitmiyor.sağlık bakanlığı etkisiz kalıyor.bazı hastalar çok çirkin davranış sergiliyor.beyaz kod hiç işe yaramıyor.
People
3
4) NECMİ (uzm dr)
23.02.2017 19:25:05
osman fatih (uz dr) FETÖ ne ola ki? Bilmiyorum bir anlat hele.
People
12
5) osman fatih (uz dr)
23.02.2017 18:01:02
Haberi okuyunca bizzat mağdur meslektaşımızın ifadeleri failleri açıkça belli ediyor ama emin olmak ne mümkün biraz zamana ihtiyaç var, failleri kesin bilmem ama FETÖ 'yü iyi biliyorum millet de ekseriyetle iyi biliyor. FETÖ' nün yapısı hakkındaki kanaatlerim sanki biraz rahatsızlık vermiş sevgili NECMİ ( uz dr)
People
8
6) Se (Uzm dr)
23.02.2017 16:41:23
Planlı bir saldırı, cezası ağır olmalı, inşallah tutuksuz yargılanmazlar!
People
14
7) NECMİ (uzm dr)
23.02.2017 15:53:36
osman fatih (uz dr) bakıyorum da darp edilenden daha eminsin fail konusunda.
People
22
8) ACİL (PRT)
23.02.2017 14:43:08
ACİLLERDE DEVAMLI HAKARET VE SALDIRI VAR.SAĞLIK BAKANLIĞI SALDIRILARA KARŞI DURMALIDIR.ACİL HEKİMİ PERİŞAN HALDEDİR.
People
21
9) osman fatih (uz dr)
23.02.2017 11:49:13
Her yolu (içki, kumar, fuhuş, şantaj, montaj, cinayet vb...) kendilerine meşru kabul eden sapık bir zümreden herşey beklenir. En acı olan şey ise ulvi değerleri birer maske yapmaları.. yazıklar olsun yuh olsun
People
24
10) ırgat (nrş uzmanı)
23.02.2017 11:39:40
bu haberi okuyan her sağlık personeli...... bu foto ile habere çıkmaya adaydır ülkemde!
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar