Kolonya ve maske dağıtımı başladı: Pakette Erdoğan'ın mektubu da var
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 yaş ve üstü vatandaşlara kolonya ve maske dağıtılacağını açıklamıştı. Bekçiler, bugün maske ve kolonyaları vatandaşlara dağıtmaya başladı. Dağıtılan paketlerde Erdoğan'ın mektubu da yer aldı.
Kolonya ve maske dağıtımı başladı: Pakette Erdoğan'ın mektubu da var
07 Nisan 2020 15:05 - Sputnık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz kolonya ve maske dağıtılacağını duyurmuştu.

Bugün Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı bekçiler, maske ve kolonyaların dağıtımına başladı.

Vatandaşların evlerine götürülen paketlerde ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektubu da yer aldı.

Mektupta, "Sizlerden ricam, bu salgın tehdidi ortadan kalkana kadar evlerinizde kalmanız, kesinlikte dışarıya çıkmamanızdır. Sizleri bu salgından koruyabilmemizin en etkili yolu budur" ifadeleri yer alıyor. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) ahmet karsavran (emekli)
02.05.2020 00:50:05
65 yaş üstü vatandaşım ücretsiz kolonya ve maske almadım
ilgilenirmisiniz lütfen
People
0
2) Gülten özçanak (Ev hanımı)
15.04.2020 22:17:31
Saygı deger yetkililer Cumhurbaşkanımızın hediyesi olan maske ve kolanyalarımızı almadık Beylikdüzü'nde bazı evlere 2 bazılarına 3 kere dagıtılmış biz Marmara mahallesi olarak almadık bilginize azıcık Beylikdüzü'nde çıkarsanız seviniriz. Ben Marmara mahallesi 212 sokak no 14 Doğa apt oturuyorum kusura bakmayın rahatsız ettim Saygılarımla
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer