Meslektaşları seferber olmuştu! Bir hekim daha koronavirüse yenik düştü!
Korona virüs hastalarının umudu Covid-19’a yenik düştü Uzman Dr. Hüseyin Süyür, korona virüsten hayatını kaybetti
Meslektaşları seferber olmuştu! Bir hekim daha koronavirüse yenik düştü!
24 Kasım 2020 22:45 -

Gaziantep’te Covid19 hastalarının umudu olan ve 33 gündür korona virüs hastalığıyla mücadele eden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Süyür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


Korona hastalarının umudu olan doktor koronaya yakalandı: Meslektaşları seferber oldu!


Gaziantep’te Şehitkamil Devlet Hastanesi’nin Covid Polikliniğinde görevliyken 22 Ekim tarihinde korona virüs testi pozitif çıkan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Süyür hayatını kaybetti. Uzun süredir tedavi gören Süyür, 26 Ekim tarihinde entübe olarak yoğun bakıma kaldırılmıştı. Salgının başladığı Mart ayından bu yanadır yüzlerce korona virüs hastasını iyileştiren Süyür’ün hastalığı atlatması için Gaziantep’te sağlık ekipleri seferber olmuş, korona virüs tedavisinde ilk defa kullanılan yapay akciğer kullanılmıştı. Yapay akciğerin bağlanmasıyla durumu iyiye giden akciğerleri toparlanmaya başlayan Süyür’ün yaşam mücadelesi 33 gün sürdü. Süyür’ün cenazesinin yarın defnedilmesi bekleniyor.

Anahtar Kelimeler:

dr huseyin suyur

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
8
1) Anlayan Sezer (HKM)
25.11.2020 10:18:05
meslektaşıma rahmet yakınlarına sabır dilerim. tedavi binası tanı (teshiş) temeli üzerine inşaa edilir. Tanı? burundan sürüntü örneği ile konulmakta, çapraz reaksiyonu, duyarlılığı, özgüllüğü bir sürü supheli durum. Büyük bir mantık hatası var. mantık (logic) bilimin temelindeki metoddur, birsürü istatistiksel metodla unutturulan! hastada virüs enfeksiyonu olması bakteriyel yada diğer virüs enfeksiyonu olamayacağını mı söyler co-enfeksiyon diye bişey var! klinikte bakabiliyormuyuz? mesela lejyonella, salgın? virüsü ile semptomları birebir aynı! ayrıcı tanı diye bişey de vardı? unuttukmu-unutturuldukmu? virüse yönelik nötropeni ve lökopeni yapan bir ilaç verirsek bakteriyel enfeksiyonlar ne olur? üstüne birde steroid!. bilim dediki-demişki ile yol alıyor su anda, bilim kurulları bu işin böyle olamayacağının farkında diilmi? deep politics conflict mi var? güncel salgın virüsü tedavisi temelsiz bir bina gibi çöküyor! bu çöküş planlı mı? korku salgını için? EFENDİLER! SORGULAMAYAN CAHİL SORGULATMAYAN ZALİMDİR.
People
10
2) NİLGÜN YALÇIN (PEDİATRİ)
25.11.2020 10:08:30
NUR İÇİNDE YATSIN
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)