Mutlu aile için pozitif cinsellik
Prof. Dr. M. İhsan Karaman, piyasaya çıkan “Mutlu Aile için Pozitif Cinsellik” adlı kitabında, muhafazakâr kesim için hassas konulara değiniyor
Mutlu aile için pozitif cinsellik
12 Ekim 2017 - HABERTÜRK

Üroloji uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman, piyasaya çıkan “Mutlu Aile için Pozitif Cinsellik” adlı kitabında, muhafazakâr kesim için hassas konulara değiniyor.

Gazete Habertürk'te yer alan habere göre; Prof. Dr. İhsan Karaman, “Uzun yıllara dayanan klinik tecrübemden kaynaklı tespitlerim vardı. Çoğu insanın görünürde mutluluk tablosu çizseler de cinsel hayatlarında gizli bir mutsuzluk içinde olduklarını gördüm. Bu kitapla böyle bir yaraya neşter vurmak istedim. Özellikle muhafazakâr kesimde belli sınırlara kadar olan cinsel fanteziler ile oyunların günah sanılması, cinselliğin sadece kadın ve erkeğin birleşmesi olarak görülmesi, cinsel hayatı bir süre sonra monoton bir görev haline getiriyor. Cinsel fantezilerin hem sağlık hem de dini-ahlaki açıdan sıkıntı olmadığını söylüyoruz bu kitapta” diye konuştu.

Motto Yayınları’ndan çıkan kitabın önsözü ise Karaman’ın babası ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Hayreddin Karaman tarafından yazıldı: “Cinsel fantezi günah değil. Horoz gibi çıkıp inmeyin, kadının da tatmin olması için bekleyin.”

Anahtar Kelimeler:

cinsellik aile

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
3
1) İHSAN (PEDİATRİST)
12.10.2017 14:30:28
Hayrettin Karaman günah değil diyorsa günah demek ki, kötü :)
People
4
2) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
12.10.2017 13:33:43
Bizden Geçti..
Kendileri Sefalarını Sürsünler..
Rahmetli İmam Gazali 'yi falan da Bu işlerine Karıştırmasınlar , Alet etmesinler..
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori