Öğretmen baba hemşire kızını boğarak öldürdü
Kilis’te sınıf öğretmeni baba, 26 yaşındaki hemşire kızını boğarak öldürdü
Öğretmen baba hemşire kızını boğarak öldürdü
16 Temmuz 2019 - İHA

Saraç Mehmet Çavuş Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Gaziantep Çocuk Hastanesinde görevli 26 yaşındaki hemşire Ç.K. ile sınıf öğretmeni babası M.K. tartıştı. Baba M.K. bir süre sonra kızı Ç.K.’yı yere yatırarak boğazını sıktı. Nefessiz kalan Ç.K. çağrılan ambulans ile Kilis Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Ç.K. hayatını kaybetti. Ç.K.'nın cesedi otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Otopsinin ardından cenaze, polis nezaretinde ailesine teslim edilmek üzere cenaze aracıyla Kilis'e gönderildi. 

Baba M.K. ise polisi arayarak teslim oldu. 

Gaziantep Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi yanık ünitesinde 1 yıldır hemşire olarak çalışan Ç.K.'nın tatil için Kilis’e geldiği öğrenildi. 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
12
1) memed (nrş)
16.07.2019 15:22:44
PSİKOLOJİLERİN BOZULMAYACAĞI YADA AZ BOZULACAĞI YADA ÇALIŞMA ŞARTLARININ PSİKOLOJİYİ BOZMAYACAĞI ŞEKİLDE (nöbet dahil insani insan hayatına aile hayatına uygun olacak şekilde düzenlenmesi) PLANLAMALAR VE HAYATA GEÇİRMEYE ÇALIŞMALAR İÇİN AKIL PROJE ÜRETECEK BİRİMLER OLMASI ,böyle birimler varsada DAHA AKTİF HALE GEÇİRİLMESİ LAZIM.İŞyERİ HEKİMİ USULEN OLMASI YETERLİ DEĞİL...mevcut tabloya göre ...
People
20
2) Dr (Dr)
16.07.2019 14:15:10
Yakın zamanda bir dr hanımı babası öldürmüştü. Saglikci olunca baba bile öldürüyor, toplumun bilinç altına sağlıkçı oldurulebilir sorun yaşarsan öldür olarak kaydedildi galiba
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)