Özel hastaneye 'iyileşemedim paramı verin' kurşunu
Gözaltına alınan 2 şüpheli bir işadamının adını "azmettirici" olarak verdi. Tekstilci iş adamının özel hastaneyi "tedavi gördüm ama iyileşemedim, parayı geri verin" diye kurşunlattığı iddia ediliyor.
Özel hastaneye 'iyileşemedim paramı verin' kurşunu
20 Mayıs 2016 14:18 - HÜRRİYET

Süleyman ve Cüneyt K. adlı kardeşler, ünlü bir profesörün sahibi olduğu hastanenin kurşunlanması olayıyla ilgili gözaltına alındı. Silahlı saldırıyı söz konusu hastanede tedavi gören ama iyileşmediğini iddia eden Cengiz Ç. adlı işadamının yaptırdığı iddia edildi. İşadamının adının şüpheli kardeşler tarafından verildiği öğrenildi.

ÖNCE TEHDİT, ARDINDAN KURŞUNLAMA

Kadıköy'de bulunan özel hastane 6 Nisan'da kurşunlandı. Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri kardeş olan 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kurşunlamanın, hastanede psikolojik tedavi gören iş adamı Cengiz Ç.'nin, bu süreç sonunda iyileşmediğini iddia edip, 32 bin lirayı bulan anlaşmazlık ve hastane sahibi profesörün tehdit edilmesinden kısa süre sonra gerçekleştiğini belirledi. 

ŞÜPHELİ KARDEŞLER İŞ ADAMININ ADINI VERDİ

Polis ekipleri çevrede bulunan güvenlik kameralarından silahlı saldırıyı Süleyman K. ve Cüneyt K. kardeşlerin yaptığını tespit etti. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri dün yaptığı operasyonda Süleyman K. ve Cüneyt K. kardeşleri gözaltına aldı. Şüpheli kardeşler olayın azmettiricisi olarak iş adamı Cengiz Ç.'nin ismini polis ekiplerine verdi. Polis ekipleri yaptığı incelemede tekstil sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Cengiz Ç.'nin yurtdışında olduğunu belirledi. Şüpheli Süleyman K. ve Cüneyt K. kardeşlerin Vatan Caddesi'nde bulunan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri devam ediyor.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
5
1) aydin sinal (hekim)
20.05.2016 17:08:17
ne psikolojik tedaviymiski 32 bin lira( 10 bin euro) tutuyor? ,göl kenari,orman icindeki almanyanin en mükemmek psikosomatik kliniklerinde bunun yarisindan az fiata 6 hafta tedavi görürsünüz,türkiyedeki özel tedaviler tam bir cakicali mehmet efe düzeni.
People
4
2) Bigmücahid2002 (Hekim)
20.05.2016 16:15:54
Hastaneyi kurşunlattığına göre iyileşmediği kesin. 32 bin ne tutmuş yav? Tekrar tekrar ekt ve tms falan mı yaptı acaba
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)