Sağlık Bakanlığı 3 ilin sağlık müdürünü değiştirdi
Sağlık Bakanlığı 3 ilin sağlık müdürünün yerlerini değiştirdi
Sağlık Bakanlığı 3 ilin sağlık müdürünü değiştirdi
20 Ekim 2020 22:13 -

Balıkesir İl sağlık müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz Bursa'ya görevlendirilrken, Balıkesir Sağlık Müdürlüğüne ise Bilecik Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin getirildi. Bilecik Sağlık Müdürlüğüne ise henüz atama yapılmadı

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
9
1) Ürolog (hekim)
25.10.2020 16:21:48
1988 yılında sağlık bakanlığında göreve başladım o zamanlarda yandaş tipler sağlık müdürü ve benzeri pozisyonlara atanırlardı ama en azından çoğunda liyakat vardı ,günümüzde zerre liyakat yok sadece belli bir parti cemaat yakını yandaşı olmak gözetiliyor.
People
16
2) Daktır (Uzm dr)
23.10.2020 04:42:18
Mantık sorusu gibi olmuş.Sıradaki il saglık müd ne kim gelmelidir.
Bileciğe B ile başlayan başka ilden biri gelmelidir.(tarikatçı olması şartıyla)
People
20
3) Abdullah (Hekim)
21.10.2020 14:22:54
LİYÂKAT İÇİN OBJEKTİF KRİTERLER BELİRLENİP ATAMALAR O KRİTERLERE GÖRE YAPILMALI. Şu anki yöntem belli. İktidar kimde ise o ildeki il başkanı, iktidar m.vekili, belediye başkanı kafa kafaya verir, üçü de mutabıksa yönetici belli olur. Yok eğer her biri bir aday isterse aylarca iş sürüncemede kalır.
People
6
4) Anlayan Sezer (HKM)
21.10.2020 11:24:25
İnsan-hekim, ne güzel tespidler (hamdolsun hakka) bi dr arkadaşımıda aldılar başhekimlikten daha yılı dolmadan-yerine eskiden sınav birincisi bi cocuğun babasını getirdiler. o dr arkadaşım 1 ay güneş gözlüğüyle gezdi gece bile.
People
31
5) drsurgeon (uzman doktor)
21.10.2020 10:18:44
çaliştiğim hastanede başhekim yardımcılarının odaları halka açık giren çıkan belirsiz.sanırsın ki danışma. sen 6 yıl oku üstüne 5 yıl ihtisas yap sonra danışman ol...yapılacak iş mi bu...
People
54
6) İnsan (Hekim)
21.10.2020 00:50:11
Bir ara üç gün sürdü başhekim olarak atandım tabi gençlik var enerji var.Cuneyt Arkın filmlerinde Anadolu evladı olarak yetiştik saf Anadolu çocuğu orda malum örgütün elemanı olmayınca biz bu nerden çıktı gibi yada başka ülkenin insanı gibi giorulduk üçüncü yada diorduncu gun görev iptal edildi geri eski çalıştığım yere postalandim ...o zamanlar saf tecrübesiz iyi duygularla herşeye iyi bakan pislikten haberi olmayan biri olarak bi heves yada ne bileyim çocukluk işte bişey zannettik meğer insanlar siyaset ne pis bişeymiş.Tabi şamar oğlanı olma durumu oluyor git üçüncü gün geri postalaasinlar,sonra memlekete gittik ordada malum yapı elemanı olacaksın yada siyasilerin kaprislerini çekmek ilişkiyi ayarlayabilme kabiliyet lazım onlarlada yapamadık bi ton perişanlık oldu .Biz yine acıyoruz her insana içinde çıkar düşkünü olmayıp bilmeyen masum temizlerde vardir . birinin başına bişey gelince yinede acırım insanim çünkü ailesi var anası var çocuğu çoluğu var perişan olanlar var . Yalnız mesele şu ki İlahi adalet şaşmiyor beddua etmesende.Birde dedemin köyü vardi tarla yüzünden kardeş kardeşi yiyordu biz doğduğumuz zamanları öyle anlatırlardı şimdi dedeler yok koylerde kimse kalmamış evler virane bostanlar boş...demem şu ki aldanma dünyaya HAK tan sapma..belanı bulursun.İşini dürüst yap onurlu ol sistem otursun .oyuncak olursan makam için ,devletin makamını devletide oyuncak yaparsın.Bu memlekette makam şan şohret istermisin? hayır..ne istersin? Çocuklarımız bunca serefsizligin içinde yaşamasın isterim.O nedenle sistemi oturmuş adil şeffaf bir ülke geleceğe büyük bir mirastır ..
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)