Sağlık Bakanlığı isteğe bağlı yer değiştirme kurası için boş kadroları açıkladı
Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Kurası yayımlandı. Başvuru için son tarih 10 Eylül saat 18:00
Sağlık Bakanlığı isteğe bağlı yer değiştirme kurası için boş kadroları açıkladı
04 Eylül 2019 -

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi İnternet adresinden yapılan bilgilendirmede göre; 2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası'nın ayrıntıları paylaşıldı. 

Yapılan bilgilendirmede münhal kadrolar ve kura takvimi açıklandı. 

3 Eylül – 10 Eylül Saat 18:00 arası Personel Bilgi Sistemi'nden yapılacak olan başvurular sonrası süreci takiben 4 Ekim'de kura çekilecek. 

Münhal kadrolar için tıklayınız

Kura takvimi için tıklayınız 

İlan metni için tıklayınız 

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
7
1) beril (dr)
05.09.2019 20:06:35
açıktan atama kurasında torpilli adamları için önden kime çıkacağı belli en güzel merkezi yerler açılıyor ama yıllarca çalışıp sürünen torpilsizlere en ücra yerler. yahu sizde hiç mi allah korkusu yok
People
18
2) Uz.dr (Doktor)
04.09.2019 19:31:47
Bu ne bicim kadro. En iyi kadrolari devlette calisana acmak gerekirken, devlet kahri cekmeyen yillarca ozelde calisip parasini kazanana hem talep toplaniyor hem de en iyi yerler onlara aciliyor. Bu kadrodaki cogu kadro mecburi hizmete acilan kadrolar. Yillarca emek verip tayin bekleyen insanlara layik gordugunuz liste bu olmamali.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)