Sağlık Bakanlığı'ndan Kartal bebek ile ilgili flaş karar
Sağlık Bakanlığı, Kartal bebeğin tedavisi için para toplanmasıyla ilgili inceleme başlattı.
Sağlık Bakanlığı'ndan Kartal bebek ile ilgili flaş karar
06 Temmuz 2017 -

Sağlık Bakanlığı Kartal bebeğin tedavisi için Almanya'ya yönlendirilmesi ve ücretsiz yapılabilecek bir ameliyata ilişkin para toplanması ile ilgili inceleme başlattı.

ALMANYA'DA TEDAVİ GÖRÜYOR 

Kartal bebek Almanya'da tedavi görüyor. Kartal bebek için para toplanmasının ardından  Avrupa’da 7 ülkenin dahil olduğu organ nakilleri ve dağıtımını düzenleyen kuruluşu ‘Euro Transplant’ın kalp bekleme listesine alınmıştı. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) afsin türkmen (doktor)
08.07.2017 09:52:24
Tedavinin yurt içinde mümkün olmadığına dair ilgili sağlık kuruluşundan Yurt Dışına Tedaviye Gönderileceklere İlişkin Sağlık Kurulu Raporu düzenlenmesi ve Sağlık Bakanlığının onayı ile bütün masraflar SGK tarafından karşılanmaktadır.
People
11
2) aydin sinal (hekim)
06.07.2017 15:56:00
merak ettim frankfurta hastalik kasasi yetkililerine sordum:"bebeklerde kalp nakli ameliyatlarinda total yekün nedir?" cevap"bebekler kalp nakli ameliyati toplam 125 bin euro,eriskinlerde bu yekün 52 bin euraya kadar düser"diye cevap aldim.simdi benim sorum:
1-bu bir milyon 99 bin euro tedavi ücretini hangi hastahane istemis?
2-Almanyada eger alman vatandasi degilseniz disardan gelen bir hastanin nakil ameliyati olmasi cok zor hatta imkansiz,cünki yeteri kadar verici yok,bekleyen hasta sayisi inanilmaz sayida.aile hangi hastahanede nasil siraya girmis?
bilen varsa cevap versin memnun olurum,bende buradan o hastahaneyle iliski kurarim.
Benim burnuma bu iste cok pis kokular geliyor.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
08.01-07.02SATILIK POLİKLİNİK hissesi & tamamiDiğer
07.01-06.02Kadın doğum cildiye uzmanıPersonel Arayanlar