Son dakika… Ünlü kalp cerrahı intihar etti
10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in de kalp ameliyatını gerçekleştiren Hacettepe Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İlhan Paşaoğlu Ankara'da evinde intihar etti. Paşaoğlu'nun cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ankara'da toprağa verilecek.
Son dakika… Ünlü kalp cerrahı intihar etti
18 Eylül 2017 - SÖZCÜ SAYGI ÖZTÜRK

Ünlü kalp cerrahı İlhan Paşaoğlu’nun intiharı mensubu bulunduğu üniversitede de şok etkisi yarattı. Paşaoğlu’na üniversitesinde cenaze töreni düzenlenmemesi de yadırgandı. Kalp cerrahının son dönemde kurumunda bazı sorunlar yaşadığı öne sürüldü. Çankaya’daki evinde intihar eden Paşaoğlu’nun ailesine bir mektup bıraktığı ancak bunun kaybolduğu iddiaları da gündeme getirildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
21
1) Türkay özcan (Dr)
25.09.2017 20:43:03
Modern toplumlarda bu değer insanlara hürmet edilir, el üstünde tutulur, bizde liyakat kelimesi ayıp sayılıp buruşturulup bir köşeye atılıyor, umarım birdaha bu kıymetlerimiz böyle yitip gitmez.Yıllardır bu değerler böyle kaybolup gidiyor, 1 gün vah vah sonra unuttuk.Aslında ülkemiz milletimiz kaybediyor.Allah rahmet eylesin
People
36
2) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
19.09.2017 17:12:07
Bir insanın kendisini öldürebilmesi için müthiş bir baskı altına girmesi veya sokulması gerekir. Okumuş belli seviyelere gelmiş insanlarımız arasında son dönemlerde yaygın şekilde intahar vakalarının olduğunu görünce huylanmaya başlıyorum. Birileri önlerine çıkan engelleri altlarına çukur kazarak çökertme yoluna gidiyor olabilir mi diye paranoyakça düşüncelerim gelişti. Hocamıza Allah'dan rahmet dilerim.
People
23
3) hasan ekim (dr)
19.09.2017 15:52:08
Değerli hocamıza Allahtan rahmet dilerim. Mekanı cennet olsun.
People
26
4) dr.m.yurdagul01@hotmail.com (Tıp Doktoru)
18.09.2017 18:01:29
Allah Taksiratını Affetsin...
Allah Rahmet Eylesin..
Ailesine , Yakın Dostlarına , Sevenlerine , H.Ü.T.F Camiasına , Bugüne Kadar Tedavi Ettiği , İyileşmeleri için Şifa Kaynağı olduğu Hastalarına Başsağlığı ve Sabır diliyorum..
Hocamızın Mekanı Cennet olsun...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori