START-UP Başvuruları başladı, Sağlığın teknolojisi İstanbul’da toplanacak!
Sağlık teknoloji ve inovasyon alanında geleceğin girişimcileri, 27 Mart tarihinde İstanbul’da düzenlenecek “Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi”de toplanacak.
START-UP Başvuruları başladı, Sağlığın teknolojisi İstanbul’da toplanacak!
13 Şubat 2018 -

Sağlık sigortacılığı, medikal, bilişim, telekomünikasyon ve teknoloji sektörlerinin liderleri ile sağlık sektörü girişimcilerinin bir araya geleceği etkinlikte, katılımcılar gelecekteki olası potansiyel müşterileri ve yatırımcı adayları ile birebir görüşerek ürün ve iş modellerini tanıtma şansı da yakalayabilecek.

 

“Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi” nde sağlık sektörüne gönül veren ve medikal ölçüm parametrelerini takip eden cihaz projelerinin yanı sıra;  ticarileşme potansiyeli, ihtiyaç analizi, farklılık, büyüme potansiyeli, özgünlük, ürün kalitesi ve verimliliği, uygulanabilirlik ve kullanılabilirlik kriterlerine göre uygun projeler de değerlendirmeye alınacak.

Zirveye başvuru yapmak isteyen girişimci ve girişimci ekiplerin  www.htls.istanbul web sitesinde yer alan başvuru sayfasına giderek START-UP Başvuru Formu’nu doldurmaları gerekiyor ve değerlendirilmesi başarılı olan projeler için girişimcilere katılım sözleşmesi on-line olarak iletiliyor.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Göksenin Aydın (Firma Sahibi)
15.02.2018 21:48:20
Teşekkür ederiz. Ancak bu bir yarışma değildir. Bütünü okumanızı tavsiye ederiz. StartUplar'dan sağlık sektöü için önemli olacak fikirleri zirvede misafir edeceğiz ve yatırımcılarla ve firma yöneticileri ile buluşturacağız. Önemli firmaların üst düzey yöneticileri ile buluşma ve kendilerini tanıtma fırsatı sunacağız. Kendileri için özel olarak kurgulanmış alanda standları olacak ve bizler onları ön plana çıkaracağız. İlgilenen herkesi bekleriz.
People
1
2) metin okucu (Dr)
15.02.2018 09:34:32
Tebrikler,dünyanın ilk ve tek ödülü olmayan start-up yarışmasını düzenlemişler.Ama toplantıya katılım ücretli..Bence bu organizasyonun kendisi verimli bir start-up olmuş.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori