TTB'den Seda Sayan'ın programına konuk olan Opr. Dr. Banu Küçükpolat'a inceleme talebi
Sabahın Sultanı Seda Sayan programına çıkarak dans etmesiyle gündem olan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat'a Türk Tabipleri Birliği'nden inceleme talebi geldi.
TTB'den Seda Sayan'ın programına konuk olan Opr. Dr. Banu Küçükpolat'a inceleme talebi
29 Eylül 2021 15:45 - haberturk.com Demet Demirkır

Habertürk'ten Demet Demirkır'ın haberine göre, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat, Sabahın Sultanı Seda Sayan programına çıkarak dans etmesiyle gündeme geldi.

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Op. Dr. Küçükpolat hakkında inceleme talebinde bulundu.

TTB'den inceleme talebi

TTB tarafından Tabip Odası Başkanlığına gönderilen yazıda şu ifadelere yer verildi:

"Sabahın Sultanı Seda Sayan" adlı televizyon programında konuk olan Op. Dr. Banu Küçükpolat'ın tıbbi deontoloji ve hekimlik meslek etiği kuralları ışığında disiplin işlemleri yönünden değerlendirilmesini ve sonucundan tarafımıza ve ilgililerine bilgi verilmesini bekleriz."

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
13
1) Merve k (Doktor )
30.09.2021 13:41:35
Evet bende bir hekim olarak çokkkkkkk rahatsız oldum . Egelenebilirsin gidip istediğin yerde oynayabilirsin ama ben hekimim diyip tıbbı bilğilendirme yapıp öyle çok tuhaf hareketlerle mesleği basitleştiremezsin utandım oynamasa daha iyi olurdu
People
7
2) ERDOĞAN SÜ (DOKTOR)
30.09.2021 10:17:05
Doktor hanım programda önce çok güzel bilgiler vermiş , sonra çok güzel oynamış kurtlarını dökmüş..Yüreğine medeni cesaretine sağlık.
People
4
3) hasan (dr)
30.09.2021 09:42:41
TTB şimdide reklam yaptı diye soruşturma açacak. Kısacası hekimlerin her tavrı her hareketi insafsızca eleştiriliyor. Meslektaşımız Trakyalı olması nedeniyle oyun havalarına özel ilgisi olabilir. Oda kimseyi ilgilendirmez. TTB bir ara kapitalistler diye muayenehaneciliği kötülüyordu, şimdi hala karşı. Tahminim dans ettiği diye değil, muayenehaneye hasta çağırdı diye eleştirilecek. bir sürü sülükcü, kuppacı varken sadece hekimlerin göz önüne alınması bana garip geliyor. Korkarım bizim gibi bazı hekimlerde dindar diye eleştirilmez.
People
10
4) murat 124 (kdbascvs)
30.09.2021 09:02:09
Port (Op.dr) iste o konuda belli cizgi var mi bilemiyorum da..neresi ozel hayati neresi degil..eger bu hareketleri banu*** diye yapmis olsaydi ozel hayat derdim.ama Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Banu *** olarak programa katilip reklam yapip birseyler birseyler ise..sanirim bu pek de ozel hayat olmayabiliyor. ayrica karaambar kamyoncular birligi ilgilenecek degil ya..ttb nin yetki sahasi. o konuda ses cikartilmazsa 3 gun sonra baslarlar tacize soylemedi demeyin..
People
10
5) OPR DR (OPR )
30.09.2021 08:42:20
TTB NE YAPARSINIZ MERAK EDİYORUM HEKİMLERİN TÜM SORUNLARI BİTTİ Mİ ACABA.....
People
13
6) Betül (Uz DR )
29.09.2021 22:33:13
Bravo TTB ye!
Ülkede doktorların bin tane sorunu varken bunu dert edinmiş kendine, üyeler fazla magazin seyrediyor galiba
People
7
7) Port (Op.dr)
29.09.2021 18:59:29
Bişey çıkmaz özel hayatı
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)