Türkiye’nin doktorlara özel ilk televizyonu bir yaşında
Türkiye Klinikleri Televizyonu bundan bir yıl önce doktorlara özel programları ile yayın hayatına başladı. Doktorlara özel yayınları ile hekim dünyasına mercek tutan televizyon bir yıl boyunca hekimlerin yoğun ilgisi ve memnuniyetiyle karşılandı
Türkiye’nin doktorlara özel ilk televizyonu bir yaşında
15 Mart 2019 - MEDİMAGAZİN

Türkiye Klinikleri TV’de aile hekimlerine yönelik olarak yayınlanan program ile sık karşılaşılan hastalıklar, klasik ve yeni tüm tedavi yöntemleri bütün ayrıntıları ile ele alınırken derneklerin bilimsel çalışmaları, sosyal faaliyetlerini yakından inceleyen “Derneklerimiz” programı izleyicilerin ilgisi ile karşılandı.  

 

Türkiye Klinikleri TV Genel Yayın Yönetmeni Dr. Deniz Akagündüz Akgül “Hukuk herkese lazım en çok da hekime” diyerek sağlık uygulamalarındaki tüm hukuki sorunlar için “Doktor Savunma“ programının  Türkiye Klinikleri TV ekranına getirildiğini kaydetti.  Olgu Saati, Makale Saati, Uzmanına Danış ve diğer programları ile Türkiye Klinikleri TV hekimlerin dünyasına ışık tutmaya devam ediyor.

Türkiye Klinikleri TV Genel Yayın Yönetmeni Dr. Deniz Akagündüz Akgül bir yılın özeti olarak "Türkiye Klinikleri TV hekimlerin sosyal hayatını, hukuki işlerini, mesleki gelişimleri için birbirinden farklı programları ile hekimlerin dünyasını ekranlara taşıyor. DRx programı ile hekimleri farklı bir zeminde halkla buluşturan Türkiye Klinikleri TV yeni dönemde yeni projeleri ile yayın hayatını renklendirmeye devam edecek." ifadelerini kullandı. 

Türkiye Klinikleri TV’de yayımlanan programlar: Bilim Felsefesi, Bilimsel Oturum, Birinci Basamak, Derneklerimiz, Doktor Savunma, Doğasında Doğum, Diyabet Asistan Akademisi, Editörden, Kliniklerimiz, Kongre Merkezi, Konsey, Makale Saati, Mutfakta Doktor Var, Nasıl Yapılır?, Olgu Saati, Reçete, Ruh Cerrahı, Sağlık Teknolojisi, Sağlığın Değeri, Tıp ve Sanat, Uzmanına Danış, Uzmanıyla.

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
8
1) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
15.03.2019 10:31:42
Doğum Gününüz Kutlu Olsun.
Happy Birthday
Feliz cumpleaños
Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag
Joyeux anniversaire
お誕生日おめでとう
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
21/03-23/03Sağlık Bilimlerinde Araştırma SempozyumuTIP EĞİTİMİİZMİ
27/03-30/0318. Nefroloji Kış OkuluNEFROLOJİKIBR
05/04-07/04TOD Nisan KursuGÖZ...ANKA
07/04-10/0441. PEDİATRİ GÜNLERİ ve 20. PEDİATRİ HEMŞİRELİĞİ GÜNLERİÇOCUK...İSTA
12/04-13/04Hacettepe Radyoloji BT Kursu 2019RADYOLOJİANKA
12/04-14/04Hedef Kanser 2019TIBBİ...KIBR
10/04-14/04Türk Toraks Derneği 22. Yıllık KongresiGÖĞÜS...ANTA