Üniversite hastanesi başhekimi görevinden istifa etti
Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Üniversite hastanesi başhekimi görevinden istifa etti
19 Ağustos 2020 10:04 - İHA

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık olarak 1 yıldır yürütmüş olduğu Harran Üniversitesi başhekimlik görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Güzelçiçek, “Bu süre zarfından gerek hastane ve gerekse de vatandaşların şahsıma göstermiş oldukları teveccühlerden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Başhekim olarak atanmış olduğum günden itibaren, bugüne kadar hastane ve insanlarımız için canla başla çalıştık, gerek şehir içinde ve gerekse de şehir dışından gelen birçok hasta bizleri tercih ederek onları eski sağlıklarına kavuşması için birbirinden çok değerli arkadaşlarla birlikte çalışarak sağlıklarına kavuşmalarını sağladık. Bundan sonra aynı hastanede çocuk polikliniğinde görevime devam edeceğim. Hastanede güzel işlere imza attığımı düşünüyorum. Bir yıldır yürütmüş olduğum Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesindeki başhekimlik görevimden kendi isteğim ile istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
4
1) Osman D (Doktor)
20.08.2020 13:00:50
Ancak iyi de, sebep neydi? O verilmeyince metnin de bir haber değeri olmamış. İnsan az çok tahmin ediyor. Üniversite Hastanelerinin sıkıntıları malüm. Ben, bu vesile ile haberde onlarla ilgili bir şeyler aramıştım. Ama yok. Öyle olunca, bunun da bir haber değeri yok. Arkadaşın, tatile Marmaris'e gitmesi ile aynı değerde. Her neyse, yine de kendilerine sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)